Reklama

Reklama

Reklama

Maciej Stuhr nie usiadł na swoim miejscu w pociągu. Bał się... reakcji pasażerów

Maciej Stuhr (47 l.) podzielił się z fanami w mediach społecznościowych wyjątkowo zabawną sytuacją, która spotkała go podczas podróży pociągiem. Aktor zmierzał na plan filmowy do Łodzi, kiedy okazało się, że ktoś... usiadł na jego miejscu! Co zrobił popularny artysta? Reakcja zaskoczyła wszystkich internautów!

Maciej Stuhr zachwyca fanów skromnością i dystansem do siebie

Co zrobić, gdy okaże się, że ktoś zajął nasze miejsce w pociągu? Najlepiej poinformować o tym pasażera i poprosić, żeby przesiadł się na swoje miejsce. Inaczej do sprawy podszedł Maciej Stuhr - fani są zachwyceni reakcją aktora!

Maciej Stuhr to postać niezwykle popularna. Wystąpił już w kilkudziesięciu spektaklach, filmach i serialach. Miał okazję zagrać w takich produkcjach jak: "Chłopaki nie płaczą", "Listy do M.", "Wesele", czy "Poranek Kojota".

Ostatnio artysta pojawił się na Stadionie Narodowym obok... samego Stinga! Wokalista poprosił Stuhra, by ten przetłumaczył jego apel o demokracji. Zgromadzeni na koncercie fani muzyka byli w ogromnym szoku, kiedy zobaczyli polskiego aktora na scenie!

Reklama

Stuhr usiadł między schodkami

Tym większe zdziwienie wywołał najnowszy post Macieja Stuhra, w którym relacjonował swoją podróż pociągiem na plan filmowy w Łodzi.

Kiedy bowiem okazało się, że miejsce aktora zostało omyłkowo zajęte przez nieuważnego pasażera, ten zamiast zwrócić mu uwagę i poprosić o to, by podróżny przesiadł się na fotel o numerze wyznaczonym na bilecie... Maciej Stuhr skromnie wycofał się z przedziału i zajął jedyne wolne miejsce, które znajdowało się na schodku między wagonami! Zresztą, zobaczcie sami:

Fani z zachwytem komentują zachowanie popularnego artysty.

Do gustu szczególnie przypadło im to, że Stuhr postanowił "nie gwiazdorzyć" i nie wzbudzać poruszenia wśród pasażerów.

Taka reakcja to rzeczywiście rzadkość wśród celebrytów, którzy z podobnych sytuacji zrobiliby burze w szklance wody.

Pozostaje pogratulować aktorowi dystansu do samego siebie!

Zobacz też:

Maciej Stuhr musiał trafić do szpitala. Wykończyła go rola psychopaty

Maciej Stuhr tłumaczył przemówienie Stinga. Muzyk przerwał koncert w Polsce

Maciej Stuhr żali się, że Jerzy Stuhr nie rozmawiał z nim o seksie. Aktor chce być innym ojcem. Bierze udział w akcji Anji Rubik


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Stuhr

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy