Reklama
Reklama

Maciej Stuhr był w szpitalu. Wykończyła go rola psychopaty

Maciej Stuhr (46 l.) powraca w kolejnym sezonie serialu "Szadź". Niestety, ale produkcja stanęła pod znakiem zapytania, kiedy wypadkowi uległ główny odtwórca roli, Maciej Stuhr. Na szczęście pomogła szybka operacja, której poddał się aktor.

Maciej Stuhr w najnowszym wywiadzie wyznał, że rola mordercy, Pawła Wolnickiego w najnowszym serialu "Szadź", bardzo nadwyrężyła jego zdrowie. W efekcie konieczna była operacja.

Stuhr przeszedł operację w szpitalu. Wykończyła go najnowsza rola

Rola psychopatycznego mordercy w serialu "Szadź" to niejedyna posada, którą otrzymał aktor. Przy najnowszym sezonie pełni również rolę reżysera. Niestety, podczas pracy na planie, Maciej Stuhr uległ wypadkowi. Nieszczęśliwym trafem padło na kolano, które już po dwóch dniach wysiłku zaczęło dotkliwie doskwierać aktorowi.

Maciej Stuhr mógł liczyć na zastępstwo

Reklama

Okazało się, że Maciej Stuhr pomimo nieobecności na planie, mógł występować. Jak to możliwe? Wszystko dzięki przyjacielowi z planu, który jest wyjątkowo podobny do znanego aktora. Zgodził się być dublerem w wymagających sprawności fizycznej scenach.

W końcu co dwie (ogolone) głowy, to nie jedna!

Zobacz też:

Maciej Stuhr tłumaczył przemówienie Stinga. Muzyk przerwał koncert w Polsce

Stuhr ma swoje za uszami! Gwiazdor opowiedział o mrocznej przeszłości

Maciej Stuhr żali się, że Jerzy Stuhr nie rozmawiał z nim o seksie. Aktor chce być innym ojcem. Bierze udział w akcji Anji Rubik

Maciej Stuhr i Jerzy Stuhr. Kim są przodkowie rodziny

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Stuhr
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy