Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Maciej Musiał pokazał zdjęcie z tatą. To znany aktor!

Maciej Musiał (26 l.) jest jednym z najlepiej zapowiadających się aktorów młodego pokolenia. Przynajmniej tak tytułują go filmowi krytycy. Aktor stroni od skandali i chroni swoje życie prywatne. Tym razem podzielił się z obserwatorami zdjęciem ze swoim ojcem. Nie wszyscy wiedzieli, że również działa w przemyśle filmowym.

Gwiazdor "rodzinki.pl" postanowił nieco odkryć swoje życie prywatne i pokazała na Instagramie wyjątkowego dla niego mężczyznę

Mimo że nie zawsze jego relacje z ojcem należały do udanych, to teraz wszystko wskazuje na to, że między tą dwójką jest wszystko w jak najlepszym porządku.

Maciej Musiał ma za sobą smutne doświadczenie. Gdy był w liceum, jego rodzice przechodzili kryzys małżeński. Andrzej i Anna Musiałowie rozstali się po 20 latach związku. 

Media donosiły, że po rozwodzie rodziców Maciek stanął po stronie mamy, a do ojca miał ogromny żal.

Reklama

Z czasem ich relacje się unormowały, a ojciec z synem zaczęli spędzać ze sobą coraz więcej czasu. Jego obecność docenił również Musiał na Instagramie.

Wiele osób nie wiedziało jeszcze, że Andrzej Musiał to równie znany aktor, co jego syn. Jego kreacje aktorskie można było podziwiać w "Plebanii", a nawet w "Ojcu Mateuszu", gdzie wcielał się w lekarza patologa. 

Aktor wystąpił także w "Czasie Honoru" i "Prawie Agaty". Mężczyzna jest również cenionym aktorem teatralnym.

Wiedzieliście, że ojciec Maćka też jest aktorem?

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Maciej Musiał

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje