Reklama
Reklama

Maciej Kurzajewski ma nowe cacko do wożenia Cichopek. Duże zmiany pod domem dziennikarza

Maciej Kurzajewski został sfotografowany pod domem w nowym aucie, który na weekendowe wypady za miasto będzie jak znalazł. Matka jego dzieci Paulina Smaszcz może czuć się zazdrosna - ostatnio okradziono ją tuż pod nosem.

Romans Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego kwitnie w najlepsze. Kilka dni temu para oficjalnie potwierdziła w social mediach, że jest razem.

Prezenterka najpierw opublikowała zdjęcia z Jerozolimy, na których "z impetem" modli się w świątyni, potem wrzuciła wspólne zdjęcie z Maćkiem, podpisując je: "Najpiękniejszy prezent na 40. urodziny... MIŁOŚĆ".

Wyjazd popsuła parze jednak była małżonka dziennikarza Paulina Smaszcz, która w pełnym wyrzutów komentarzu ostrzegła Kasię, że "kłamcy tak szybko się nie zmieniają".

Reklama

"Kasiu, zapytaj Maćka, co zorganizował dla mnie, jako Matki swoich dzieci, na moje 40 urodziny? Odpowiedź brzmi NIC" - wyrzucała Smaszcz pod zdjęciem pary.

Zasugerowała też, by prezenterka zapytała ukochanego, jak wytłumaczył wyjazd do Izraela dzieciom, "co powiedział swoim synom, dlaczego jest teraz w Izraelu". (CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ)

Tabloidy natychmiast podchwyciły temat i rozpętała się medialna burza. Komentowali celebryci, internauci, stając raz po stronie rozgoryczonej Smaszcz, raz upojonej szczęściem Cichopek.

Kurzajewski ma nowe cacko. Zamienił na lepszy model

Sami zainteresowani chyba jednak niewiele robią sobie z całej wrzawy wokół nich. Po powrocie z Izraela odwożą dzieci do szkoły jakby nigdy nic, machają do obiektywów, odpoczywają w domowym zaciszu, przygotowując się do powrotu na antenę publicznej telewizji.

Paparazzi sfotografowali ostatnio Maćka Kurzajewskiego pod domem, jak wsiadał do nowego cacka - ekologicznej toyoty RAV4 w wersji hybrydowej, do której przesiadł się z volvo XC90. Ceny za ten model toyoty zaczynają się od 200 tys. zł. Czego jednak nie robi się dla nowej ukochanej.

Z relacji naszego informatora wynika, że para spędza ze sobą niemal każdą chwilę...

Zobacz też:

Smaszcz okradziona przed własnym domem. Złodzieje nie mieli litości

Cichopek i Kurzajewski słono płacą za romans. Wyszło, co dzieje się za kulisami "PnŚ"

Cichopek i Kurzajewski pozbywają się domu "po Hakielu"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Kurzajewski | Katarzyna Cichopek
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy