Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Maciej Kurzajewski komentuje wpadkę w "Świat się kręci"

Maciej Kurzajewski (42 l.) w programie TVP "Świat się kręci" zachęcał widzów do oglądania programu konkurencji, za co został zawieszony. Jak dzisiaj komentuje całe zamieszanie?

Prezenter w telewizji publicznej zapowiedział program Polsatu "Rinke za kratami", którego producentem, podobnie jak "Świat się kręci", jest Rinke Rooyens! Zdaniem zarządu jest to niedopuszczalne. Stąd decyzja o zawieszeniu Kurzajewskiego.

Reklama

"Promowanie programów stacji konkurencyjnych nie jest dopuszczalne na antenie TVP1. Nie ma i nie będzie zgody na tego typu działania" - brzmi oficjalny komentarz.

Co na ten temat ma do powiedzenia sam zainteresowany? Zapytany o poniedziałkowy incydent, nie kryje faktu, iż... mało go to obeszło. Jak mówi, najważniejsza jest dla niego rodzina i dobre samopoczucie!

"Ja się bardzo dobrze czuję na świecie. Świat jest przyjazny i nie trzeba brać głęboko do siebie tych gorszych dni. Trzeba myśleć o tym, że jesteśmy zdrowi i szczęśliwi z żoną, a reszta to jest naprawdę drugi plan. Rodzina jest najważniejsza. Zawsze jest dobrze" - komentuje.

Pogratulować!

WideoPortal/x-news

Dowiedz się więcej na temat: Maciej Kurzajewski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje