Reklama
Reklama

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek zatracili się w masażu. Ekspertka ich oczarowała

Maciej Kurzajewski (49 l.) i Katarzyna Cichopek po ujawnieniu prawdy na temat łączącego ich uczucia musieli na nowo nauczyć się wspólnej pracy w studio „Pytania na Śniadanie". Podczas ostatniego wydania programu para prowadzących spotkała się z ekspertką od masażu żuchwy. Pod wpływem nowych technik terapeutycznych Katarzyna Cichopek nagle zapomniała o całym świecie.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski: wspólna praca

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nie ukrywają już swojego romansu. Pod wpływem nacisków ze strony byłej żony prezentera Pauliny Smaszcz, para zdecydowała się ujawnić swój związek. Celebryci zrobili to z rozmachem, na antenie prowadzonego przez siebie programu śniadaniowego TVP. Upublicznienie informacji na temat ich romansu nie spotkało się ze zbyt dobrym przyjęciem ze strony widzów. Wiele osób zarzucało gospodarzom "Pytania na śniadanie" nieuczciwość w stosunku do byłych małżonków oraz oszukiwanie fanów przez długie miesiące. Internetowe przepychanki podsycała Paulina Smaszcz, która sądząc po jej emocjonalnych wpisach, wciąż nie wyzbyła się żalu w stosunku do byłego męża.

Reklama

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski starają się jednak nie zwracać uwagi na przeciwności losu i niezmiennie z uśmiechami przyklejonymi do twarzy o poranku witają widzów "Pytania na śniadanie". W ostatnim odcinku programu wśród zaproszonych do TVP2 gości znalazła się ekspertka od masażu żuchwy. Kobieta opowiadała o tym, jak za pomocą prostych manewrów można pozbyć się stresu. 

Ekspertka szczegółowo pokazywała na sobie, jak poprawnie wykonać terapeutyczny masaż. Uciskała górę głowy, przemieszczała się opuszkami palców w tył, w przód, a w kulminacyjnym momencie ubrała rękawiczkę i umieściła jeden palec w jamie ustnej. Tłumaczyła przy tym, jak należy masować żuchwę od środka. Maciej Kurzajewski nie krył zainteresowania technikami wywodzącymi się z medycyny naturalnej. 

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek zatracili się w masażu

Maciej Kurzajewski nie krył fascynacji praktykami, które prezentowała w studio "Pytania na śniadanie" ekspertka od masażu żuchwy. Prezenter był zaintrygowany tym, jak w prosty sposób można poprawić swoje zdrowie i samopoczucie. Niespodziewanie Katarzynie Cichopek również udzielił się jego entuzjazm. Celebrytka przystąpiła do działania. Gwiazda "M jak Miłość" zaczęła bacznie obserwować specjalistkę i jednocześnie naśladować jej ruchy. Bez chwili wahania Katarzyna Cichopek złapała się za głowę i zaczęła ją uciskać.

Maciej Kurzajewski był nieco bardziej sceptyczny. Nie odważył się na samodzielne wykonanie masażu, a jedynie przyglądał się, jak panie radzą sobie z uciskaniem różnych punktów ciała. Na koniec Katarzyna Cichopek wyznała, że masaż bardzo ją odprężył.

"Ja się już czuję zrelaksowana, a to dopiero początek" - mówiła zadowolona prezenterka. 

Przebieg interakcji pomiędzy trójką obecnych w studio "Pytania na śniadanie" wydawał się wyjątkowo specyficzny. Czy wkrótce Katarzyna Cichopek zdecyduje się na stałe wprowadzić do swojego życia nowe techniki masażu?

Zobacz też:

Król Karol III i królowa małżonka Camilla drżą ze strachu. Harry zmusi ich do ewakuacji?

Ida Nowakowska zabrała głos w sprawie celibatu. "Jest jakimś śladem na Kościele"

Filip Chajzer pocieszył się psem po rodzinnych dramatach. Zwierzak zaginął

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy