Reklama
Reklama

Maciej Damięcki o scenach erotycznych: "Nie można udawać, że dojrzali ludzie nie uprawiają seksu"

Maciej Damięcki (77 l.) niedawno wystąpił w serialu "Planeta Singli. Osiem historii". Aktor opowiedział, jak to jest grać w scenach erotycznych po 70-tce. "Niezależnie od wieku, każdy może kochać, być kochanym i realizować swoje fantazje" - przekonuje.

Maciej Damięcki pochodzi z aktorskiej rodziny i z teatrem związany jest niemal od zawsze. Debiutował na wielkim ekranie aż 65 lat temu, mając zaledwie 12 lat! W swoim dorobku ma dziesiątki ról, zarówno w teatrze, jak i na srebrnym ekranie. Nie boi się występować w odważnych produkcjach, które poruszają tematy tabu.

Prywatnie jest ojcem Mateusza i Matyldy Damięckich. Dzieci poszły w ślady ojca. Mateusz Damięcki obecnie robi ogromną karierę aktorską - jego ostatni film, "Furioza", zebrał świetne recenzję. Matylda Damięcka również przez długo robiła karierę aktorską, jednak wycofała się z niej, a obecnie prowadzi na Instagramie profil z własnymi grafikami. 

Reklama

Maciej Damięcki o scenach seksu wśród dojrzałych ludzi

Utalentowany aktor niedawno zagrał w serialu "Planeta Singli. Osiem historii". W rozmowie z Plejadą mówi o tym, dlaczego tak rzadko podejmuje się temat miłości i seksu wśród osób dojrzałych.

Maciej Damięcki uważa, ze bez względu na wiek powinniśmy podążać za naszymi marzeniami.

A jak aktor ocenia granie scen erotycznych po 70-tce?

Zobacz też: 

Ricky Martin kończy 50 lat. Tak zaczynała się jego przygoda z show biznesem

Przepowiednia na święta. Co zobaczył Krzysztof Jackowski

Żołnierze z bronią na jasełkach w szkole podstawowej w Ełku

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Damięcki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy