Przejdź na stronę główną Interia.pl

Łuszczykiewicz nie może chodzić! Czeka go operacja!

Wojciech Łuszczykiewicz (38 l.), lider zespołu „Video” i członek jury programu „Idol”, miał wypadek. Zdarzenie było na tyle poważne, że czeka go operacja i żmudna rehabilitacja.

Długo niewidziany artysta w końcu dostał swoją szansę i wrócił do show-biznesu dzięki udziałowi w programie Polsatu.

Reklama

Teraz jednak Wojtek będzie musiał wstrzymać się z jakąkolwiek pracą, bo podczas  treningu piłkarskiego muzyk zerwał więzadła krzyżowe.

To bardzo bolesna i skomplikowana kontuzja, która wymaga interwencji chirurgicznej, a potem dużej dozy cierpliwości w procesie rekonwalescencji. 

Muzyk będzie mógł się w miarę sprawnie poruszać dopiero w kwietniu. To wtedy ruszają odcinki na żywo w "Idolu". Pytanie, czy wokalista zdąży do tego czasu z rehabilitacją?

Problematyczna może być także trasa koncertowa. Marcowy występ Łuszczykiewicz najprawdopodobniej zagra na siedząco. Innej możliwości nie ma.

Przez cały okres powrotu do sprawności gwiazdor będzie poruszała się o kulach, a noga będzie umieszczona w stabilizatorze. Według zaleceń lekarzy Wojciech nie może w żaden sposób przeciążać nogi. 

Będzie to dość trudne do wykonania ze względu na ogrom obowiązków zawodowych. Jednak zdrowie jest tylko jedno i to na nim powinien skupić się teraz juror. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo o gwiazdach: 

Dowiedz się więcej na temat: Wojtek Łuszczykiewicz | Idol

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje