Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Luksusowa Smoktunowicz

Tomasz Lis (41 l.) będzie musiał szybko znaleźć pracę, jeśli chce utrzymać u swego boku tak piękną i wymagającą kobietę jak Hanna Smoktunowicz (37 l.). Co prawda ona sama twierdzi, że jej związek z Lisem jest jak wygrana w Totolotka, ale trzeba też zauważyć, że nigdy na swych partnerów nie wybierała mężczyzn bez zasobnego portfela.

Jej były mąż, Robert Smoktunowicz należy do grona wysoko cenionych i bardzo majętnych warszawskich adwokatów. Kolejny mężczyzna dziennikarki to superbogaty biznesmen Jacek Koziński, któremu urodziła dwie córki.

Reklama

Dziś co prawda twierdzi, że biznesmen - z którym była bez ślubu - nie płaci jej żadnych alimentów, ale gdy była towarzyszką jego życia, na pewno niczego jej nie brakowało.

Tomasz Lis ma co prawda portfel znacznie chudszy od Kozińskiego, ale nie przesadzajmy - pewnie połowa Polaków, albo jeszcze więcej - chciałaby zarabiać tyle, co on.

Lis jest gwiazdą i Smoktunowicz, odchodząc z "Wydarzeń" wraz z nim, na pewno zdawała sobie sprawę z tego, że jej obecny towarzysz życia szybko znajdzie nową pracę.

Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Lis | Hanna Lis | związek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje