Reklama
Reklama

Łukasz Jemioł pokazał w pełnej okazałości suknię Zofii Zborowskiej! Fani zachwyceni!

Zofia Zborowska (32 l.) i Andrzej Wrona (30 l.) zaskoczyli chyba wszystkich. Fani i media spodziewali się ślubu w niedalekiej przyszłości, ale nie przyszło im do głowy, że to wydarzy się w miniony wtorek (13 sierpnia 2019 roku)! Uwagę w tym wyjątkowym dniu przykuła suknia panny młodej, którą pochwalił się sam projektant.

To był piękny, wzruszający, romantyczny ślub - na długo tak zapamiętają ten wyjątkowy dzień aktorka i sportowiec oraz ich weselni goście. 

Para skrzętnie ukrywała swoje plany weselne do ostatniego momentu, choć wiele osób podejrzewało, że Andrzej i Zosia staną na ślubnym kobiercu lada moment. 

Zakochani nie zwlekali z ceremonią zbyt długo. Wrona poprosił Zborowską o rękę 21 maja 2019 roku, a niecałe trzy miesiące później Zosia oficjalnie została jego żoną. 

Teraz, gdy już jest po wszystkim, nowożeńcy chwalą się nagraniami i zdjęciami ze ślubu na swoich profilach w mediach społecznościowych. 

Uwagę oczywiście przyciąga suknia ślubna celebrytki, którą zaprojektował dla niej Łukasz Jemioł (36 l.). Sam projektant był gościem na ślubie Zośki i postanowił zaprezentować sam swoje dzieło. 

"Ponad 20 metrów muślinu jedwabnego i 10 metrów koronki francuskiej ręcznie tkanej" - napisał dumny z projektu i wykonania sam Jemioł. 

Prócz samej panny młodej, zachwycone suknią były nie tylko jej rodzina i przyjaciółki, ale także internautki. W komentarzach posypały się komplementy dotyczące sukni i tego, jak Zosia wyglądała w tym wyjątkowym dniu.

Reklama

***
Zobacz więcej  materiałów wideo: 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Zofia Zborowska | Andrzej Wrona | Łukasz Jemioł
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy