Reklama
Reklama

​"Love Island. Wyspa miłości" Pary finałowe. Randki i rozmowy z najbliższymi!

Dziś w willi kolejny przełomowy dzień na drodze do finału! Cztery pary musiały wybrać spośród siebie tę, która opuści Wyspę! Kto pożegnał się z programem?

Wybór pary, która musiała odejść z programu nigdy nie jest łatwy. Jednak nasze Wyspiątka zdecydowały jednogłośnie. Z programem pożegnał się Alex i Jurek. Nawet oni sami zagłosowali na siebie, chcąc dać szanse  parom, w których jest gorące uczucie.

"Love Island" - finałowe pary

W ten sposób poznaliśmy skład finałowej ekipy! Magda z Wiktorem, Paulina z Andrzejem i Aleksandra z Adrianem to trzy pary, które już otwarcie mówią o wspólnej przyszłości poza Wyspą i o głębokich wzajemnych uczuciach. 

Dziś spotkała ich kolejna dawka ogromnych pozytywnych emocji! Panowie mogli zaprosić swoje ukochane na randki poza willą. Miejsce spotkania Pauliny i Andrzeja było udekorowane zdjęciami dokumentującymi mocno skomplikowaną historię ich związku.

Reklama

Magda i Wiktor jeździli konno po zjawiskowej piaszczystej plaży. Ich randka wyglądała niczym kadr z najpiękniejszego filmu. 

Aleksandra i Adrian mogli sobie przypomnieć, że są na gorącym hiszpańskim południu. Ich randka została zorganizowana na środku areny corridy.

Czułe, romantyczne rozmowy i wspólne emocje to jeszcze nie wszystko, co czekało na naszych finalistów! Dziś mieli okazję porozmawiać z najbliższymi!. Wyspiątka, przez cały pobyt w willi, były pozbawione dostępu do telefonów i internetu, więc po raz pierwszy mogły porozmawiać ze swoimi rodzinami!

Wiktor na ekranie zobaczył swojego brata bliźniaka. Pierwszą reakcją Magdy, która dołączyła do rozmowy, były słowa: "jaki klon", bo wygląd i głos brata bliźniaka właściwie nie różnił się od jej ukochanego. "Jeden Wiktor to już dużo, ale dwóch??"

Po chwili para rozmawiała z mamą Magdy i jej partnerem. Dziewczyna mocno powstrzymywała łzy, oprócz słów o miłości i tęsknocie usłyszała odśpiewane "sto lat" z akompaniamentem gitary, z okazji urodzin.

Brat Andrzeja pokazał mu swoją nowonarodzoną córeczkę! Andrzej nie krył łez! Paulina była zachwycona  możliwością ujrzenia mamy i cioci, szczególnie, że mama powiedziała jej, że od razu chciała dla niej Andrzeja! Po chwili jeszcze ukazali się na ekranie rodzice Andrzeja- polało się jeszcze więcej łez!

Aleksandrę powitała mocna ekipa w postaci mamy, brata i dwóch przyjaciółek. Życzyli parze zwycięstwa ale dziewczyna powiedziała, że oni już wygrali!

Islanderka chyba też już wygrała sympatię mamy Adriana.

Głosowanie także już się rozpoczęło! 

Oglądajcie kolejny odcinek już w piątek o godz. 22.10 na antenie Polsatu!

Najnowsze odcinki 4. sezonu "Love Island" można oglądać bezpłatnie również w nowym serwisie Polsat Go na stronie polsatgo.pl lub w aplikacji Polsat Go.

Więcej o newsów gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island"
Reklama
Reklama
Reklama