Reklama
Reklama

"Love Island. Wyspa Miłości": Niebywałe sceny w Hiszpanii! Nie mogli się powstrzymać...

Wyspiątka nie ustają w poszukiwaniu prawdziwej miłości! Emocje rosną, pojawiają się pierwsze pretensje i żale. Męska solidarność zostaje wystawiona na próbę - czyżby zbliżał się moment konfrontacji? Wejście nowego uczestnika tylko podniesie temperaturę na Wyspie!

Głośne chrapanie Włodka nieco zburzyło nocny spokój Wyspiarzy, podobnie jak jego nocne rozmowy z Oliwią... Szykuje się gruba afera, bo Konradowi nie podoba się, że uczestnik romansuje z "jego kobietą".

Oliwia przyznała, że lubi przytulać się z Konradem. Jednak Wyspiarz nie do końca zadowolony jest z zachowania Oliwii, która trochę się z nim droczy. Okazało się, że Islander jest zazdrosny o... Włodka.

Patrycja i Łukasz coraz lepiej czują się w swoim towarzystwie

Relacja Patrycji i Łukasza również robi się coraz poważniejsza. Para zjadła wspólne śniadanie i ruszyła wspólnie na misję ratunkową. Na szczęście pół-Niemiec stanął na wysokości zadania i... uratował pływającego w basenie robaczka. Patrycja była pod wrażeniem tego bohaterskiego czynu!

Reklama

Nie da się ukryć, że dołeczek w podbródku była dla niego prawdziwą traumą. Łukasz już od pierwszego odcinka deklarował, że jego partnerka nie może mieć "dziury w podbródku".

Włodek i Oliwia robili do siebie maślane oczka. Uczestnik z całą pewnością czuje z dziewczyną ten "vibe". Zachowanie Włodka coraz bardziej denerwuje Konrada, który na ten temat postanowił porozmawiać nawet z Kamilą.

Konrad już nie wytrzymał...

Początkowe żarty z zalotów tej dwójki przerodziły się w niepewność i pretensje Konrada, który Włodkowi zarzucił nielojalność. Wyspiarz tłumaczył się, że nie podrywa dziewczyny, a łączy ich tylko wspólne poczucie humoru. Panowie szybko wyjaśnili sobie zaistniałą sytuację.  

Julia przyznała, że póki co nikt jej się nie podoba na Wyspie Miłości. Okazuje się, że ogromne powodzenie ma Konrad, bowiem nie tylko Oliwia zwróciła na niego uwagę, ale też Julia i... Iwona. 

Na szczęście Islanderzy otrzymali wiadomość, która wprowadzi w ich rozmowy nieco pikanterii. Na jaw wyszły skrywane przez uczestników tajemnice. Kto marzy o seksie na dachu wieżowca? - Oliwia. Doświadczenie w tym temacie ma już Konrad, więc może niedługo marzenie dziewczyny się spełni?

Kto ma za sobą trójkąt jak z filmu? Ku zaskoczeniu wszystkich - Robert! Prawdą jest, że cicha woda brzegi rwie! Nikt nie przyznał się do udziału w imprezie dla swingersów. W takiej swobodnej atmosferze pojawił się on - Radek, który natychmiast zaprosił dziewczyny do siebie.

Radek ostro namiesza w programie!

Nowy Islander, który gotowy jest podbić wszystkie damskie serca! Na widok 30-latka z Otwocka Julii zaświeciły się oczy! Radkowi chyba też wpadła w oko, bo gdy dostał okazję, aby poznać jedną z uczestniczek bliżej, wybrał właśnie ją. Dziewczyna wydaje się żywo zainteresowana nowym mieszkańcem willi, podczas spotkania zadawała mu wiele pytań i uważnie słuchała. 

Wśród pozostałych Islanderów jak w kalejdoskopie! Ania zdradziła koleżankom, że nie odpowiada jej obecna para, a jej uczucia wędrują w stronę Włodka. Wtedy do akcji wkroczyły Julia i Oliwia. Przyjaciółki postanowiły zaaranżować dla tej dwójki randkę. Postawieni przed faktem dokonanym Wyspiarze spędzili kilka chwil sam na sam i przyznali, że czują do siebie chemię! 

Rozmowę Islanderów przerwał niczego nieświadomy obecny partner Ani - Michał. Zrobiło się niezręcznie...

Jednak Wyspa miłości rządzi się własnymi prawami, a single przyjechali tam przecież po to, aby się poznawać. Po męskiej rozmowie Michał nie miał żalu do kolegi. 

A Kamila, która jeszcze wczoraj była przekonana, że z Włodkiem powinna być w parze... no cóż...  zapewniła, że zmiana uczuć chłopaka jej nie zabolała, ale czy na pewno...?

Oglądajcie kolejny odcinek "Love Island. Wyspa miłości" już jutro o godz. 22.10 na antenie Telewizji Polsat!

Najnowsze odcinki 5. sezonu "Love Island" można oglądać bezpłatnie również w serwisie Polsat Go na stronie polsatgo.pl lub w aplikacji Polsat Go.

Zobacz też:

"Love Island. Wyspa Miłości". Pierwszy odcinek 5. edycji show!

"Love Island. Wyspa Miłości". Rekordowo krótki pobyt w programie i... gorąca randka! Poleciały iskry!

Córka Władimira Putina kusi nagim ciałem na Instagramie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island 5" | "Love Island"
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy