Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

„Love Island”: Piotr Szczurek wyjawił kulisy rozstania ze Stellą. Nie mają ze sobą kontaktu!

Piotr Szczurek i Stella Staniszewska nie są parą od jakiegoś czasu. Teraz Piotr Szczurek odniósł się do tematu ich niedawno rozstania. Okazuje się, że obecnie nawet się do siebie nie odzywają! Dlaczego?

Program "Love Island" połączył wiele par. Nie wszystkie związki przetrwały jednak próbę czasu.

Relacja Stelli i Piotra, choć przechodziła różne zawirowania, to wydawała się przyszłościowa. Niestety, krótko po zakończeniu programu oboje poinformowali, że jednak nie jest im razem po drodze.

Nagrali wówczas oświadczenie, które opublikowali na instastory, z którego dowiedzieliśmy się, że choć bardzo się starali, to po prostu nie wyszło.

Zapewniali wówczas, że zamierzają się nadal wspierać.

Nie mają kontaktu

Niestety, na zapewnieniach się skończyło i dziś para nie ma ze sobą kontaktu, co Piotr Szczurek potwierdził w rozmowie z naszym reporterem.

Reklama

Okazuje się też, że to od niego wyszła inicjatywa rozstania. Para już na samym początku związku obiecała sobie bezwzględną szczerość i tak było do samego końca.

Na temat powodów rozstania nie chciał się rozgadywać, potwierdził jedynie to, co powiedział już wcześniej, iż rzeczywistość w programie i rzeczywistość w prawdziwym życiu to dwa różne światy.

Nie oszukał jej

Zaprzecza też, jakoby miał oszukać Stellę.

Kibicowaliście im w "Love Island"? A może macie inną ulubioną parę?

Całą rozmowę z Piotrem Szczurkiem możecie obejrzeć poniżej:pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje