Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Love Island: Arsen i Angela mają pierwsze problemy! Muszą rozstać się na miesiąc

Arsen Śliwiński (25 l.) i Angela Dańczak (26 l.) podczas rozmowy z nami zdradzili, jakie mają plany wobec siebie. Niestety, w najbliższym czasie ich relacja zostanie wystawiona na dużą próbę. Para odpadła tuż przed finałem miłosnego show. A kto wygra 3 sezon "Love Island. Wyspa miłości"? Tego dowiecie się już 11 kwietnia o godzinie 22.10. na antenie Polsatu i na pomponik.pl podczas relacji na żywo!

Arsen i Angela tuż przed finałem głosami widzów odpadli z programu "Love Island. Wyspa Miłości". Mimo wielkiego smutku uważają, że dobrze się stało, bo mają teraz czas na poznanie siebie na nowo poza kamerami.

Zakochani zapewnili nas, że zrobią wszystko, aby to uczucie przetrwało. Jednak za tydzień będą musieli rozstać się na miesiąc ze względu na obowiązki zawodowe.

Angela nie boi się tego czasu rozłąki. Uważa, że dobrze im to zrobi, bo będą mieli moment, aby za sobą zatęsknić. Była uczestniczka randkowego show pod nieobecność ukochanego zamierza zorganizować przeprowadzkę do Warszawy. 

Reklama

Myślała o tym już wcześniej, ale teraz postanowiła plany przyspieszyć. Możliwe, że od razu wprowadzi się do mieszkania Arsena. 

Wielki finał 3 sezonu "Love Island. Wyspa miłości" już 11 kwietnia o godzinie 22.10. w Polsacie, oraz na stronie głównej Interii i Pomponik.pl. Zapraszamy!

Pomponik.pl jest patronem medialnym programu.   

Całą rozmowę możecie zobaczyć poniżej: 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Arsen Śliwiński Angela Dańczak

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje