Reklama
Reklama

"Love Island 8" Głosami dziewczyn to Bartek strażak opuścił Case Amor. A Adam wciąż nie może się zdecydować na wybór partnerki

24 odcinek "Love Island" zapewnił widzom mnóstwo emocji i niespodziewane zwroty akcji. Bartek strażak opuścił Case Amor. A Adam wciąż nie może się zdecydować na wybór partnerki. Oto szczegóły.

CASA AMOR

Ostatni głos, który oddała Karolina na Islandera – kto powinien opuścić Wyspę miłości – na Bartka strażaka uzasadniając:

„Naprawdę przepraszam, bo uważam, że ten facet jest naprawdę świetny i dużo tu pokazał, ale ten program może nie być dla Ciebie i to jest po prostu Bartek, Bartek strażak.”

Gigi wyznała swój żal i zwróciła się do chłopaka: „Bartku jest mi naprawdę przykro, ale masz trzydzieści minut, żeby się spakować i opuścić program Love Island. Wyspa miłości”.

Karolina pożegnała Islanderów i dała do zrozumienia wszystkim, że czas w Casa Amor dobiega końca.

Reklama

Po wyjściu Bartka z Casy Amor chłopakom trudno było się pogodzić z tym faktem. Wspominali kolegę jako poukładanego i bardzo życzliwego, skupionego na Lori – Islandera.

„Więc pytanie czy on nie poznawał innych kobiet, to wynikało z czystego lenistwa? (…) czy może z jakichś własnych, dziwnych takich niepewności do siebie…– zapytał Armin chłopaków.

W sypialni z kolei dziewczyny dyskutowały o odejściu i Bartka i Nicol przyznała, że:

-„Przykro mi trochę, że na niego zagłosowałyście szczerze, bo chciałam go poznać. Wiedziałyście, jak się cieszyłam tym co powiedziałaś Karolina.”

(…)

Adam wciąż nie umiał się zdecydować z którą dziewczyną Sofi czy Oliwką chce budować relację. Postanowił więc sprawdzić i zaprosił dziewczyny do wspólnej gry. One losowały pytania, na które odpowiadały i wszystkie odpowiedzi Islander brał sobie do serca. Ostatecznie miał dylemat, bo twierdził, że serce podpowiada mu wybrać Sofi, a rozum Oliwkę. Niestety borykał się cały czas i próbował znaleźć rozwiązanie. 

Bartek koszykarz zainicjował randkę z Karoliną i próbował się dowiedzieć dlaczego poprzedniego dnia Karolina była smutna po rozmowie z Rafałem. Islanderka była zdumiona, że Bartek wykazuje zainteresowanie jej osobą. Chłopak ocenił, że Karolina jest typem kokietki i zawsze jej sprawy są bliskie jego sercu.  Potem wskoczyli radośni do basenu.

Chwilę później Rafał zainicjował rozmowę z Karoliną, sugerując Islanderce, że ciągnie ją do Bartka i stara miłość nie rdzewieje. Ona była zaskoczona tematem rozmowy. Ale chłopak wyraźnie dał do zrozumienia, że bliskie relacje Karoliny z byłym partnerem Bartkiem nie podobają mu się, zwłaszcza pocałunki. Rozmowa nabrała innego wymiaru i dziewczyna przyznała, że zaczyna ich to poróżniać.

WILLA

Ania i Werka rozmawiała w Kręgu Ognia, gdy nagle podeszła do nich Lori, która powiedziała, że musi porozmawiać. Ponieważ czuła, że powinna powiedzieć dziewczynom o swoich odczuciach względem Bartka. Wyznała, że nagrała Bartkowi wiadomość o ich zerwaniu. Lori przyznała, że wolała być uczciwa wobec Bartka i dała mu wolną rękę i szansę na zbudowanie innej relacji i otwieranie się na inne dziewczyny, ponieważ sama Islanderka czuła, że ich temperamenty różnią się od siebie. Werka podsumowała, że: „Właśnie zgasił się pożar”.

Wieczorem Lori dostała smsa, z którego dowiedziała się, że właśnie została singielką. Jaqueline i Werka zaczęły się zastanawiać, czy to oznaczało, że Bartek odszedł z programu.   

Wieczorem nadciągał finał Casy Amor. 

Czytaj też:

"Love Island 8". Karolina i Albert wracają na wyspę miłości. Lori daje kosza Bartkowi

"Love Island 8". Przemek zaorał "wykształconą" Anię. Fani pieją z zachwytu

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Love Island 8
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy