Reklama
Reklama

Lohan zaliczyła trzech Włochów

Lindsay Lohan, podczas swojego niedawnego pobytu na wyspie Capri, wybrała się podobno na randkę z włoskim barmanem. Teraz okazuje się, iż był to jedynie wierzchołek góry lodowej, a ów przystojniak był tylko jednym z trzech Włochów, jakich udało się aktorce "zaliczyć" podczas tylko jednego krótkiego weekendu.

Zaraz po przybyciu na wyspę, Lilo umówiła się właśnie z Alessandro Di Nunzio. Reporterzy wypatrzyli gwiazdę, jak to określiła prasa amerykańska, "grającą migdałkami w hokeja" z włoskim ogierem.

Już kilka godzin później aktorka miała nowego partnera do całowania w osobie Eduardo Costy, włoskiego aktora, z którym, według świadków, gwiazda świetnie się bawiła w sposób zdecydowanie bardzo intymny.

Jako "hat trick" LiLo dorwała długowłosego aktora Dario Faiella, z którym zabawiała się długo, nie przejmując się specjalnie tym, kto patrzył.

Reklama

"Lindsay zdecydowanie lubi facetów, a patrząc na jej osiągnięcia podczas tego weekendu, oni również muszą za nią przepadać. Nie wystarczył jeden - musiała mieć ich wszystkich, po prostu szał języków" - podsumował weekendowe wydarzenia jeden ze świadków.

MWMedia
Reklama
Reklama
Reklama