Reklama
Reklama
Tylko u nas

Liszowska nie odwiedzi Sokołowskiej w studiu "Tańca z gwiazdami" . Powód jest jeden

Joanna Liszowska, choć bardzo by chciała, nie ma jak wesprzeć Anity Sokołowskiej na żywo w studiu „Tańca z gwiazdami”. W rozmowie z nami aktorka wyznała, że w tym czasie ma inne zobowiązania, co uniemożliwia jej przyjazd do studia. Wspiera ją jednak w inny sposób.

Anita Sokołowska świetnie sobie radzi w "TzG"

Anita Sokołowska jest jedną z gwiazd, które możemy podziwiać w obecnej, 14. już edycji tanecznego show. Program po raz kolejny okazał się istnym hitem i jest chętnie oglądany.

W grze zostało już tylko pięć par: Roxie Węgiel, Dagmara Kaźmierska, Maciej Musiał, Julia Kuczyńska znana jako Maffashion oraz wspomniana Anita Sokołowska.

Co tydzień na widowni możemy oglądać także inne gwiazdy, które nie biorą udziału w show, ale za to wspierają uczestników. Niedawno gościły m.in. Małgorzata Socha i Agnieszka Sienkiewicz, którym szczególnie bliska jest Anita Sokołowska. Panie grały razem przez ponad dziesięć lat w hitowym serialu "Przyjaciółki". Anita wprawdzie zrezygnowała z dalszej pracy w produkcji, jednak przyjaźń z Sochą, Sienkiewicz i Liszowską pozostała.

Reklama

Niestety, Joanna Liszowska nie ma póki co możliwości osobiście wesprzeć Anity Sokołowskiej. Dlaczego?

Liszowska nie może odwiedzić Sokołowskiej w studio. Oto powód

Joanna Liszowska mimo najszczerszych chęci nie ma jak udać się do studia "Tańca z gwiazdami", by osobiście wesprzeć Anitę Sokołowską. W rozmowie z Pomponikiem przyznała, że w niedzielne wieczory ma po prostu inne zobowiązania.

"Niestety nie byłam na żadnym z programów, ponieważ akurat tak się niefortunnie zdarzyło, że w każdy wieczór, kiedy w studio na żywo Anita tańczy, to ja po prostu na żywo gram wtedy w teatrze, więc niestety są to rzeczy, których nie przeskoczymy. Natomiast po prostu trzymam za nią kciuki i uważam, że jest to fantastyczny moment dla niej, bo to nie jest tylko program, sama o tym wiem, tylko jest to też przygoda życia, ale przygoda, która może dodać skrzydeł, która przełamuje pewne lęki, wątpliwości, więc myślę, że fantastycznie, że ona się zdecydowała w tym momencie i że przeżywa coś takiego" - powiedziała nam Joanna Liszowska.

Zobacz też:

Anita Sokołowska jest wściekła. Musiała odpowiedzieć na oskarżenia fanów "Tańca z gwiazdami"

Sensacja w 6. odcinku "Tańca z Gwiazdami". Cała Polska usłyszała płomienne wyznanie

MWMedia/pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Liszowska | Anita Sokołowska | Taniec z Gwiazdami 14
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy