Reklama
Reklama

Liszewski wyniósł się z 200-metrowej willi w Sejnach. Oto prawdziwy powód

Radek Liszewski po latach postanowił przewartościować swoje dotychczasowe życie i podjął radykalne kroki. Lider zespołu Weekend pożegnał się z rodzinną miejscowością i teraz przeprowadził się do stolicy. Tak na zmiany zareagowali jego bliscy.

Radek Liszewski przed medialnym sukcesem wraz z rodziną wiódł spokojne życie w Sejnach. Z żoną Dorotą wybudował imponującą 200-metrową willę, w której znalazło się prywatne studio nagrań, siłownia, duży ogród, czy własna plaża. Artysta nie ukrywał, że ceni spokój i ciszę, jednak dojazdy do Warszawy, gdzie na co dzień pracuje, stały się męczące. 

Ostatecznie lider zespołu Weekend postanowił porzucić dotychczasowe życie i zdecydował się na sprzedaż domu.

Reklama

Liszewski przerywa milczenie. Długo czekał na takie zmiany

Gwiazdor disco polo nie kryje, że długo czekał na kupca, jednak jesienią 2023 roku sfinalizował sprzedaż i wraz z żoną na dobre przeprowadził się do stolicy. O Sejnach jednak nie zapomniał i bardzo często odwiedza ukochaną miejscowość, w której nadal mieszkają jego bliscy.

"Spędziliśmy tam 15 lat, ale nie płaczemy z tego powodu, a to dlatego, że mamy wrażenie, że nic nie straciliśmy. Zaledwie 50 metrów od naszego dawnego domu mieszkają moi rodzice" - przyznał w wywiadzie dla "Na żywo".

Dla Radka nie tylko praca jest ważna, ale również synowie. Jakub i Norbert już jakiś czas temu przenieśli się do Warszawy na studia. Również Dorota pragnęła być bliżej dzieci, dlatego porzucenie domu na Podlasiu nie było aż tak bolesne.

"Nasi synowie wyfrunęli z rodzinnego gniazda, by studiować w Warszawie, dom opustoszał. Bardzo za chłopakami tęskniliśmy" - dodał w tej samej rozmowie.

Przeczytajcie również:

Liszewski w końcu wyznał prawdę o żonie. To trwało latami 

Ile zarabiają gwiazdy disco polo? Poznaliśmy stawki. Numer jeden zaskakuje!       

Żona nie opuszcza Radka Liszewskiego na krok. Byli razem w studio TVP       

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Radek Liszewski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy