Reklama
Reklama

"Listy do M. 5". Znamy datę premiery oraz obsadę

"Listy do M." to jedna z najpopularniejszych komedii romantycznych w Polsce. Na fanów kultowej produkcji czeka prawdziwa gratka, ponieważ producenci ogłosili, że już niebawem odbędzie się premiera "Listów do M. 5".

"Listy do M." jest jednym z tych filmów, które kojarzą nam się z Bożym Narodzeniem. Magiczna atmosfera pokazana w produkcji wprowadza widzów świąteczny nastrój. Ostatnio w mediach pojawiła się informacja, na którą wszyscy fani "Listów do M." czekali - będzie kolejna część.

"Listy do M. 5" - znamy datę premiery oraz obsadę

Premiera "Listów do M. 5" zapowiedziana jest na 4 listopada 2022 roku. Okazuje się, że w produkcji wezmą udział aktorzy, których już wcześniej mogliśmy widzieć w tym filmie. W rolach głównych wystąpią Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk czy Wojciech Malajkat. Do obsady dołączy sporo nowych bohaterów. Między innymi Jan Peszek, Aleksandra Popławska, Maria Dębska, Marianna Zydek i Bartłomiej Kotschedoff.

Reklama

Reżyserem jest Łukasz Jaworski, który na swoim koncie ma takie produkcje jak serial "39 i pół". Produkcję "Listów do M. 5" nadzoruje Marta Grela-Gorostiza, dyrektor działu fabularnego TVN.

Piąta część kultowej produkcji ma być opowieścią o bliskości. W wigilijnej historii zobaczymy zwariowane perypetie bohaterów. W najnowszej odsłonie filmu widzowie będą mogli poczuć również magię świąt.

Co wydarzy się w "Listach do M. 5"?

Kultowy film "Listy do M." powraca z wigilijną opowieścią. W najnowszej odsłonie zobaczymy świąteczne przygody naszych ulubionych i nowych bohaterów. Co wydarzy się tym razem? Okazuje się, że Melowi znowu nie będzie nic wychodziło w życiu. Przewrotny los sprawi, że stanie się on bohaterem mimo woli. Z kolei Wojciech, który nie czuje radosnej atmosfery, spotka na swojej drodze kogoś, kto zmieni jego świąteczne plany. Karina i Szczepan, czyli ulubiona para widzów uwikła się w walkę o duży spadek. Wszystkie historie będą jednak skupiać się na wartościach takich jak bliskość, miłość czy życzliwość.

Zobacz też:

"Wiadomości" TVP przepraszają za "ukraińskie barbarzyństwo". Przerwano program

Anna Wendzikowska pisze nową książkę! Znowu obsmaruje gwiazdy Hollywood?

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Listy do M. 5
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama