Reklama

Reklama

Reklama

​Lili Antoniak urodziła. Przyjaciółka Sylwii Bomby pokazała zdjęcie maluszka

Lili Antoniak (31 l.), przyjaciółka Sylwii Bomby (35 l.), nowa gwiazda reality show „Gogglebox. Przed telewizorem”, została po raz drugi mamą. Słodkim zdjęciem pochwaliła się na Instagramie.

Lili Antoniak niedawno zastąpiła u boku Sylwii Bomby jej dotychczasową partnerkę do komentowania programów telewizyjnych. W najnowszej edycji „Gogglebox”, zamiast Ewy Mrozowskiej, która uznała, że czas skupić się na największej pasji, czyli wizażu, pojawiła się właśnie Antoniak.

Reklama

Lili Antoniak dołączyła do "Googlebox"

Ona i Bomba przyjaźnią się od dawna. To właśnie Lili wspierała Sylwię na parkiecie 12. edycji „Tańca z gwiazdami”, w odcinku, do którego uczestnicy mieli zaprosić swoich bliskich. Zebrała zresztą od jury więcej pochwał niż Sylwia, ale podobno to nie położyło się cieniem na ich przyjaźni. 

Kilka miesięcy temu Antoniak, mama jasnowłosej córeczki, ujawniła, że spodziewa się drugiego dziecka. Zgodnie z zaczerpniętą ze Stanów Zjednoczonych modą, zorganizowała huczne przyjęcie z okazji ujawnienia płci maleństwa. Były różowe i niebieskie balony oraz zgadywanka przeprowadzona wśród gości. Ujawnienie płci odbyło się za pomocą dymnej świecyw kolorze różowym. 

Lili Antoniak została po raz drugi mama

Druga córeczka Lili i jej męża jest już na świecie, o czym dumna mama poinformowała na Instagramie. Pokazała urocze zdjęcie z prywatnej kliniki, na którym widać, jak maleństwo dotyka rączką jej twarzy. Opatrzyła je pełnym humoru podpisem:

"Nie płacz mamo, trzymam Cię – wszystko jest dobrze". 

Pod wpisem pojawiły się wpisy autorstwa znajomych celebrytów. Joanna Koroniewska, Aleksandra Żuraw i Qczaj złożyli gratulacje. Natalia Siwiec dodał od siebie życzenia zdrowia. 

Na razie nie wiadomo, jakie imię otrzyma dziewczynka. W jednym z wpisów Lili nazwała córkę Lucky, ale raczej mało prawdopodobne, by jakikolwiek spośród słynących z konserwatyzmu polskich urzędów stanu cywilnego zgodził się wpisać takie imię do aktu urodzenia. 

Zobacz też:

Sylwia Bomba o przyjaźni w show-biznesie: „To bardzo rzadkie, a szczerość to podstawa” (TYLKO U NAS)

Sylwia Bomba ma nowego faceta! "Jest młodszy ode mnie"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Lili Antoniak | Sylwia Bomba | Gogglebox. Przed Telewizorem

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy