Reklama
Reklama

Lewandowscy naprawdę przeżywają kryzys? Internauci zwrócili uwagę na niewygodne szczegóły

Ania i Robert Lewandowscy od lat stanowią jedną z najpopularniejszych par polskiego show biznesu. Miłośnicy sportu od pewnego czasu są na świeczniku, a internauci śledzą każdy ich ruch, doszukując się oznak kryzysu, o którym rozpisywały się media. Choć obydwoje robili, co w ich mocy, by ukrócić spekulacje, temat znowu wraca. Śledztwo ich fanów ujawniło niewygodne fakty…

Tancerz świętował urodziny z Lewandowską. Przez niego nie starczyło jej czasu na kibicowanie mężowi

Od pewnego czasu Ania i Robert Lewandowscy pokazują się światu solo. Każde z nich jest bowiem skupione na swoich sprawach. Piłkarz gra w polskiej reprezentacji, walcząc o wyjazd na Euro 2024, a Lewandowska spędza czas z zaznajomionym tancerzem. To właśnie przystojniak, z którym tańczyła bachatę, świętował z nią 35. urodziny.

"Wszystkiego najlepszego dla tej pięknej Polki [...] Nie minął nawet rok, a ja nie jestem już w stanie zliczyć wszystkich przeżyć, których razem doświadczyliśmy. Bez wątpienia czeka nas ich jeszcze wiele" — napisał Soler.

Reklama

To jednak nie wszystko. Internauci zauważyli również, że Lewandowska spędziła z mężczyzną wakacje na Dominikanie, gdzie nie towarzyszył im jej ukochany Robert.

W sieci mnoży się od plotek. Internauci podejrzewają najgorsze

Zaskakujące zachowanie małżonków budzi wątpliwości internautów. Para wybiórczo zakłada obrączki i na wielu wydarzeniach pokazuje się bez wyjątkowych błyskotek na palcach. Lewandowski niedawno udzielił wywiadu i dało się zauważyć, że jego serdeczny palec świeci pustkami. Podobnie było już w październiku 2022 roku, gdy przyłapano Lewego w restauracji w podobnej sytuacji.

Ania nie pozostała dłużna mężowi. W trakcie sierpniowych i wrześniowych rozgrywek, kibicowała Robertowi z trybun, ale świecidełka świadczącego o małżeństwie ze sobą nie zabrała.

Para zrezygnowała z błyskotek także na festiwalu w Cannes, gdzie obydwoje ich nie mieli. Taki obrót spraw niepokoi fanów pary. Temat kryzysu w związku tej dwójki wciąż ich nurtuje.

"Szczerze mówiąc, na początku się śmialiśmy, ale wtedy nie sądziłem, że coś może być na rzeczy, ale z biegiem czasu jestem coraz bardziej przekonany, że u popularnych Lewandowskich coś się stało" - przekazał jeden z internautów na platformie X.

Każda nowa publikacja tej dwójki mnoży nowe wątpliwości. W sieci mnożą się teorie, dotyczące tego, jak obecnie wygląda relacja tej dwójki.

Zobacz też:

Anna Lewandowska pokazała w sieci, co sądzi o plotkach na temat romansu. Fani w szoku

Ujawniła gigantyczne zarobki Lewandowskiej. Takiego wyniku nawet Robert mógł pozazdrościć

Bielenia rzucił rękawicę Robertowi Lewandowskiemu. Poparły go inne gwiazdy

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska | Robert Lewandowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy