Reklama
Reklama

Ledwo widzowie mogli obejrzeć finał Hotelu Paradise, a tu takie wieści. Bartek wyznał prawdę o relacji z Adą

Bartek Pankowski i Ada Borkowska byli jedną z par, które doszły do finału ósmej edycji Hotelu Paradise. Choć deklarowali, że pojawiło się między nimi uczucie, to inni uczestnicy nie docenili ich zaangażowania. Ostatecznie para zajęła drugie miejsce. Wydawało się, że pomiędzy Adą i Bartkiem po programie, wszystko będzie układać dobrze. Dziś już wiemy, że ich relacja nie wygląda tak kolorowo.

Toksyczna relacja

Ada i Bartek byli jedną z par, które wzbudzały wśród widzów Hotelu Paradise najwięcej emocji. W ich relacji dochodziło do wielu poważniejszych kłótni i drobnych sprzeczek. W trakcie programu wielokrotnie deklarowali, że chcą zakończyć relację, po czym znowu wracali do siebie. Dopiero kiedy Ada zdecydowała wyrzucić się Bartka z programu, doszło między nimi do porozumienia. Chłopak szczęśliwym trafem został uratowany przez innego uczestnika. Od tego momentu zachowanie Bartka diametralnie się zmieniło. Wydawało się, że ich relacja idzie w dobrym kierunku.

Reklama

Finał Hotelu Paradise

Ada i Bartek w konkurencjach nie mieli sobie równych. Wygrywali każde zadanie i dzięki temu doszli do finału show, który jak zawsze poprowadziła Klaudia El Dursi. W ostatecznym pojedynku zmierzyli się z Agnieszką i Jędrzejem. Decyzją mieszkańców Hotelu to właśnie ta druga para wygrała program. W finale zadziała się jeszcze jedna niespodziewana rzecz. Agnieszka rzuciła kulą na polu z kwotą 100 000 złotych i zgarnęła całą wygraną dla siebie. Za tę decyzję została mocno skrytykowana przez internautów.

Bartek wyjawił prawdę o związku z Adą

Bartek i Ada stworzyli w programie relację, która mogła rozwijać się w prawdziwym życiu. Dziś już wiemy, że uczestnicy Hotelu Paradise nie są razem.

"Nie, nie spotykamy się jako para, ponieważ ta para może i by przetrwała w realnym życiu, natomiast ja potrzebuję kobiety, która będzie tu, obok mnie, na miejscu, na przykład w Poznaniu, a Ada tak samo, chce faceta na miejscu w Częstochowie" — wyznał Bartek w rozmowie z serwisem Co Za Tydzień.

Ada nie wyklucza jednak w przyszłości przeprowadzki do innego miasta. Na razie chce zostać w rodzinnej Częstochowie, ze względów finansowych. Przyznała, że gdyby razem z Bartkiem wygrali program, to decyzja o zmianie miejsca zamieszkania byłaby prostsza.

Ada i Bartek stanowili najciekawszą parę ostatniego sezonu Hotelu Paradise. Wzbudzali wśród widzów wiele emocji, a kiedy okazało się, że dotarli do finału, mogli liczyć na duże wsparcie internautów, którzy uwierzyli w ich uczucie. Być może kiedyś jeszcze raz zdecydują się zawalczyć o relację.

Zobacz też:

Klaudia El Dursi zabrała głos ws. nagłej utraty wagi. Powody inne niż wszyscy myślą

Gwiazda TVN szuka pracownika i daje atrakcyjne wynagrodzenie. Jest jedno "ale"

Klaudia El Dursi zdradziła, ile wynosi kieszonkowe jej synów. Padła dokładna kwota [POMPONIK EXCLUSIVE]

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Hotel Paradise | Klaudia El Dursi | TVN7
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy