Reklama
Reklama

Gwiazda TVN szuka pracownika i daje atrakcyjne wynagrodzenie. Jest jedno "ale"

Klaudia El Dursi uznała, że nadszedł moment, by mieć swoją prywatną asystentkę. W tym celu rozpoczęła rekrutację, a w weryfikacji setek zgłoszeń pomagały jej inne osoby. Aby ubiegać się o to stanowisko, jak się okazuje oprócz zwykłego życiorysu, trzeba się zaprezentować odpowiednio na nagraniu wideo. Ponoć jednak gra warta jest świeczki i Klaudia obiecuje atrakcyjne wynagrodzenie.

Klaudia El Dursi od kilku lat robi karierę telewizyjną. Jej przygoda rozpoczęła się od programu "Top Model", w którym była uczestniczką, a po czasie zaproponowano jej prowadzenie "Hotelu Paradise".

Na tym jednak jej aktywności zawodowe w show-biznesie się nie kończą. El Dursi, podobnie jak wiele innych gwiazd, odcina kupony od sławy i może liczyć na udział w różnych projektach. Oprócz tego prowadzi swoje konto na Instagramie, które obserwuje ponad 900 tys. osób. Tam też oczywiście może liczyć na współprace reklamowe dające jej dodatkowy dochód.

Reklama

Klaudia El Dursi szuka asystentki

Teraz nadszedł moment, w którym Klaudia El Dursi zaczęła potrzebować rąk do pracy. W tym celu postanowiła zamieścić ogłoszenie na stanowisko jej asystentki. Gwiazda TVP zabrała się do tego zadania dość solidnie i poprosiła o pomoc w weryfikacji życiorysów kandydatów inne osoby. Te przeselekcjonowały dla niej zgłoszenia i z ponad pięciuset wybrały zaledwie kilkanaście.

Jak się okazuje, aby zgłoszenie było w ogóle rozpatrzone, trzeba było przysłać nie tylko plik z danymi, ale także... format wideo, który miał zawierać krótkie, ale ciekawe przedstawienie swojej osoby. Nie wszyscy jednak to zrobili, dlatego Klaudia El Dursi zaapelowała do potencjalnych kandydatów: "Wysyłacie zgłoszenia na asystentkę, która co do zasady powinna być skrupulatna, kompetentna i zdyscyplinowana, a przesyłacie e-maile bez filmu wideo. Niestety, takie zgłoszenia nie będą rozpatrywane" - napisała.

Jakie Warunki zatrudnienia oferuje El Dursi?

A jakie warunki oferuje gwiazda TVN osobie na stanowisku jej asystentki? Jak twierdzi, oprócz umowy o pracę, wynagrodzenie ma być atrakcyjne, a ponadto sama praca ma być oparta o ciekawe projekty i zarazem perspektywiczna.

Osoba chcąca pracować dla Klaudii El Dursi musi się wykazywać miłą aparycją, być mobilna, znać się na mediach społecznościowych i komunikować się w języku angielskim.

Czyżby Klaudia chciała podbić świat?

Zobacz też:

Spadły na nią wszystkie nieszczęścia. To była droga przez mękę...

Smutne wieści od Klaudi El Dursi. Wyznała, z czym zmaga się na co dzień

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Klaudia El Dursi
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy