Reklama
Reklama

Ledwie Woźniak-Starak przejęła spadek po mężu, a tu takie wieści. Poruszenie na całą Polskę

Agnieszka Woźniak-Starak ma ostatnio bardzo intensywny czas. Sporo dzieje się w jej życiu, o czym media donoszą już od jakiegoś czasu. Teraz jeden z tabloidów przekazał kolejne zaskakujące wieści dotyczące gwiazdy TVN i wdowy po miliarderze. Oto co się okazało...

Agnieszka Woźniak-Starak długo nie mogła podnieść się po ogromnej tragedii, która ja spotkała. Tragiczną śmiercią jej męża Piotra żyła cała Polska. 

Świat gwiazdy w jednej chwili runął jak domek z kart, gdy potwierdziły się najgorsze wieści. Czas jednak leczy rany i po pewnym czasie wdowa zaczęła wracać do życia zawodowego. 

Jakiś czas temu media donosiły nawet o zmianach w jej życiu uczuciowym, ale sama zainteresowana nigdy nie odniosła się do plotek o jej nowym adoratorze.

Reklama

Tajemnica spadku po Woźniaku-Staraku

Zbiegło się to w czasie z doniesieniami dotyczącymi spadku po jej zmarłym mężu, który wszak zostawił ogromny majątek. Wyliczano, że syn miliarderów posiadał liczne luksusowe samochody, dzieła sztuki, wiele nieruchomości, w tym apartament na Manhattanie o wartości 30 milionów złotych.

Młody producent nie zostawił testamentu, a do tego wraz z żoną miał podpisaną intercyzę, ale jej zapis dotyczył tylko rozwodu. Teściowie gwiazdy najwyraźniej nie zamierzali tego podważać. 

"Co prawda dziennikarka i jej mąż podpisali przed ślubem intercyzę, ale miała ona obowiązywać jedynie w przypadku rozwodu. Woźniak-Starak nie pozostawił po sobie testamentu, który stanowiłby inaczej, zatem dziennikarka odziedziczyła po mężu pokaźny spadek, w tym wspomniany wcześniej apartament" - donosił portal Show News.

Agnieszka Woźniak-Starak nieźle zarobiła

Jak jednak donosi "Super Express", Agnieszka "nie spoczęła na laurach", choć mogłaby żyć już tylko z samych odsetek. Świetnie się jej wiedzie w TVN, a to nie koniec. Ostatnio na jej konto wpłynęła naprawdę imponująca sumka. 

"Dziennikarka jest nie tylko mądra, ale i piękna, a do tego ma ogromną klasę i świetny styl. Jest więc łakomym kąskiem dla reklamodawców. Właśnie została twarzą ekskluzywnego sklepu internetowego, w którym można znaleźć wyselekcjonowane suplementy diety, luksusowe kosmetyki, perfumy i produkty poprawiające samopoczucie dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci" - donosi tabloid. 

Z informacji "Super Expressu" wynika, że zgarnęła za to "nawet pół miliona złotych"! 

"Dzięki kampanii Agnieszka może promować zdrowy styl życia, a na tym bardzo jej zależy. W materiałach prasowych chciała poruszyć też sprawę losu zwierząt" - zdradza informatorka gazety. 

Zobacz też:

Woźniak-Starak pilnie wyjawiła, kto stoi za zwolnieniami. Nagła czystka w "Dzień dobry TVN", a teraz takie wieści

Dantejskie sceny w studiu "Dzień Dobry TVN". Walka na miecze to dopiero początek

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga pokłóciły się na wizji. Żadna nie chciała odpuścić

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Woźniak-Starak | Piotr Woźniak-Starak
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy