Reklama
Reklama

Ledwie Nowicki z hukiem stracił pracę, a tu takie wieści o córce. Poruszenie na całą Polskę

Łukasz Nowicki (50 l.) kilka miesięcy temu poruszył niemal całą Polską, gdy ogłosił swoje odejście z "Pytania na śniadanie". O powodach nie mówił za wiele, co tylko wywołało jeszcze większe spekulacje na ten temat. Od tamtej pory niewiele udzielał się także w sieci. Jednak jego najnowsze zdjęcie wzbudziło sporą sensację. Chodzi o córkę...

Łukasz Nowicki przez ostatnie lata spełniał się m.in. w roli prowadzącego "Pytania na śniadanie", ale niespodziewanie kilka miesięcy temu ogłosił, że jego przygoda z tym programem dobiegła końca. 

"To był piękny czas, pełen cudownych, zabawnych i wzruszających momentów. Ale czas poszukać nowych wyzwań. Za kilka dni kończę 50 lat, a za wiekiem idą przemyślenia, podsumowania. Nie jest prawdą, jak czytam, że czekają na mnie nowe rozrywkowe projekty. Prawdą jest, że chce więcej czasu poświecić rodzinie, podcastowi "Z Nowickim Po Drodze" i teatrowi" - napisał na Instagramie.

Reklama

Łukasz Nowicki odszedł z "Pytania na śniadanie". Dlaczego?

Przypomnijmy, że Nowicki jest ojcem dwóch pociech - syna Piotra, którego ma z Haliną Mlynkową oraz 5-letnią córkę Józefinę, której matką jest Olga Paszkowska. Para wzięła ślub na Bali w 2016 roku. 

Wygląda na to, że faktycznie Łukasz zwolnił się z "Pytania", by poświęcić więcej czasu wychowaniu młodej latorośli. 

Właśnie pochwalił się bowiem zdjęciem ze swoją córką, z którą wracał właśnie z wakacji w polskich górach. Niestety, wyjazd musiał kiedyś dobiec końca. 

"Wracamy do Warszawy…. To był ujmujący weekend z córeczką….trochę smutno że to już koniec… Przez fatalną pogodę nie udało się wejść na Lubomira w Beskidzie Makowskim . Ale były konie, Kraków i nocleg w przytulnym schronisku Kudłacze. Dziękujemy Krzysztofowi i jego rodzinie za ciepłe przyjęcie , racuchy i placki - kuchnia Prima sorr!!!!. A czas z Józefiną- bezcenny. Ps. Dokumentacja fotograficzna pokoju wykonana przez Józię" - napisał szczęśliwy aktor, dodając serię zdjęć na Instagramie.

Łukasz Nowicki pierwszy raz pokazał twarz córki. Ludzie w szoku

Wielkie poruszenie wywołał jednak przede wszystkim fakt, że Łukasz pokazał pierwszy raz twarz dziewczynki, czego wcześniej nigdy nie robił. 

W komentarzach pojawiła się sama miłych wpisów, w których fani komplementowali urodę pociechy Nowickiego. 

"Cudownie. Córcia podobna do tatyŁukasz, pięknie wyglądacie", "Kochane, wymęczone dziecko. Cudnie, że żyjesz i cieszysz się życiem", "Najpiękniejsze chwile to te z dziećmi", "Dla takich chwil warto żyć. Czas spędzony rodzinnie – bezcenny" - pisali za chwyceni fani. 

Zobacz też:

Nowicki ledwie wyszedł z budynku TVP, a tu takie wieści. Niespodziewane kulisy nagłego odejścia z "Pytania na śniadanie"

Katarzyna Cichopek skomentowała odejście Łukasza Nowickiego z TVP. "Powodzenia"

Nowickiego pożegnali w TVP, tymczasem docierają niespodziewane wieści

Łukasz Nowicki odchodzi z "Pytania na śniadanie". Co dalej z Łukaszem Nowickim? Łukasz Nowicki znika z tv?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Łukasz Nowicki | "Pytanie na śniadanie"
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy