Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Lech Wałęsa ma problem z nadwagą. Dziennikarze zaniepokojeni jego stanem!

Lech Wałęsa (72 l.) za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku pożalił się, że obecnie waży znacznie więcej niż kiedyś. Dziennikarze jednego z tabloidów biją na alarm: były prezydent jest tylko o krok od otyłości klinicznej!

Za czasów początków działalności "Solidarności" Lech Wałęsa wyglądał zupełnie inaczej niż teraz. I wcale nie chodzi o to, że od tamtych momentów minęło wiele lat i były prezydent się postarzał. Przedmiotem szerszej dyskusji sam Wałęsa uczynił coś innego, a mianowicie... swoją wagę!

Reklama

W jednym z wpisów opublikował fotkę z sierpnia 1980 roku. Widać na niej jego samego w otoczeniu kolegów. "Miałem wtedy 67 kg żywej wagi dziś 97 kg byłby kłopot" - napisał.

Pod jego wpisem aż zaroiło się od komentarzy. Jedni przekonują, że nie powinien przejmować się nadwagą, a inni wręcz przeciwnie: utrzymują, że jeżeli Wałęsa chce żyć długo i w zdrowiu, powinien jak najszybciej przejść na dietę.

Nadmiarem kilogramów byłego prezydenta przejęli się dziennikarze "Super Expressu". Sprawdzili wskaźnik masy ciała mężczyzny, a wyniki okazały się niepokojące. Według tabloidu jego wskaźnik BMI (z ang. Body Mass Index) wynosi 33,96, co oznacza pierwszy stopień otyłości i niedaleko mu do otyłości klinicznej.

By poprawić swoje wyniki, Wałęsa powinien schudnąć co najmniej 26 kilogramów. Dziennikarze "SE" zaapelowali do Ewy Chodakowskiej i innych słynnych trenerów, by pomogli Wałęsie zrzucić nadprogramowy balast. Myślicie, że ktoś się podejmie?

***
Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd i celebrytów

Dowiedz się więcej na temat: Lech Wałęsa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy