Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Laura Breszka chce, żeby jej ukochany wyjechał. Oto powód!

Laura Breszka (30 l.) wpadła na pewien pomysł, który jej partnerowi, Mateuszowi Królowi (30 l.), bardzo się spodobał. Jest tylko jeden problem...

Jeszcze niedawno grał główną rolę króla Kazimierza Wielkiego w "Koronie królów". Po zakończeniu przygody z serialem Mateusz Król cieszył się zasłużonym odpoczynkiem, miał też więcej czasu na realizację muzycznych pasji.

Reklama

- Mateusz naładował akumulatory, bo te miesiące pracy kosztowały go sporo wysiłku. I teraz czeka na propozycje - zdradza w rozmowie z "Rewią" znajoma aktora.

Jak się okazuje, narzeczona Mateusza, aktorka Laura Breszka, wpadła na pomysł, ażeby wykorzystał wolny czas i wyjechał na warsztaty aktorskie w Londynie.

- Podszkoliłby w ten sposób swoje umiejętności, popracował nad sobą, a jednocześnie nauczył się lepiej mówić po angielsku. A potem wrócił do kraju z zupełnie nowymi kwalifikacjami - zdradza informatorka tygodnika.

Pomysł spodobał się Mateuszowi Królowi. Jest tylko jeden problem: jego realizacja wiązać się będzie z rozłąką z ukochaną.

- To jest poważny minus, jednak Laura deklaruje, że będzie się starała jak najczęściej dojeżdżać w weekendy do Londynu, do swojego Mateusza. Dla niej najważniejsze jest, żeby czuł się szczęśliwy i spełniony. Dla tego celu jest gotowa na poświęcenia - usłyszeli dziennikarze "Rewii" od informatora.

Mateusz docenia gest ze strony ukochanej. Para poznała się 10 lat temu w czasie studiów w łódzkiej Filmówce. Laura była jednak wtedy związana z kimś innym, zaszła w ciążę na czwartym roku. Związek aktorki nie przetrwał jednak próby czasu.

Ponad dwa lata temu aktorzy znów się spotkali. Było to w jednym z klubów, podczas wernisażu zdjęć Laury Breszki. Wtedy serialowy Kazimierz postanowił, że już nie odpuści!

- Laura ma piękne oczy i ognisty temperament. Ta mieszanka absolutnie na mnie zadziałała. Nawet w jednej swojej piosence śpiewam, że ona ma w oczach niebo... - uśmiecha się aktor.

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

Rewia

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Mateusz Król | Laura Breszka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje