Reklama
Reklama

Lara Gessler załamana. Stan zdrowia jej córki znów się pogorszył! "Ja już nie wiem, co się dzieje"

Lara Gessler (33 l.) ma obecnie trudny czas w życiu. Niedawno jej pociechy zmagały się z zarażeniem wirusem RSV. Gdy wydawało się, że wszystko dobrze się skończyło, stan zdrowia 2-letniej Neny znów zaczął się pogarszać. "Ja już nie wiem, co się dzieje" - wyznała przerażona córka Magdy.

Lara Gessler uwielbia gotować, co nie powinno nikogo zbytnio dziwić, zważywszy na to, że jest córką znanej restauratorki Magdy Gessler, która z kuchnią jest za pan brat. 

Córka gwiazdy TVN próbuje jednak zapracować na swoje nazwisko samodzielnie i z tego względu skupia się na aktywności w mediach społecznościowych.

Influencerka nie ma ostatnio głowy do promowania swoich zdolności i nazwiska, bo całą uwagę skupia na dzieciach. Po świętach Bożego Narodzenia musiała poradzić sobie z nagłą chorobą obydwojga dzieci.

Reklama

Lara Gessler przeżywa trudne chwile

"Ostatnie dwa dni nas tu nie było. To dlatego, że mieliśmy niezapowiedzianą wizytę w szpitalu. Niestety mały zaraził się RSV. Wiem jedno, matka nie przestaje kochać i nie przestaje się bać. Od razu napiszę, że jesteśmy już w domu i sytuacja jest stabilna" - informowała fanów.

Niedługo potem okazało się, że malutka Nena także zaraziła się wirusem. To pozwoliło Larze na opiekowanie się dziećmi bez konieczności izolowania ich od siebie. "Ostatnie dwa dni nie wiedzieliśmy, co jej jest, więc dom wyglądał jak niezły cyrk. Bardzo ważne jest teraz by młody się niczym innym nie zaraził, więc izolacja dwulatki od kogokolwiek jest nie lada wyzwaniem" - tłumaczyła w sieci.

Gdy wydawało się, że najtrudniejsze chwile już za nimi, stan zdrowia jej pociechy znów zaczął się pogarszać...

Lara Gessler poinformowała o chorobie córki

Teraz okazuje się, że Nena ponownie boryka się z problemami zdrowotnymi. Dwuletnią córeczkę Lary zmogła wysoka gorączka. Sytuacja wygląda naprawdę poważnie...

Przerażona chorobą córki Lara opowiedziała o wszystkim na Instagramie.

Inni domownicy nie zarazili się jeszcze od najmłodszej, co może tylko cieszyć. Na tę chwilę nie wiadomo, czy Nena znowu boryka się z RSV, czy może dokucza jej coś innego.

Lara nie ukrywa jednak, że drży o zdrowie całej rodziny i próbuje jakoś zapanować nad całą sytuacją. Może liczyć oczywiście na pomoc ukochanego Piotra, a i pewnie, gdy zajdzie potrzeba, będzie mogła liczyć na wsparcie znanej mamy.

Zobacz też:

Lara Gessler gorzko o swoim ciężkim dzieciństwie: "Rodzice znaleźli się NA CELOWNIKU MAFII"

Tak Magda Gessler świętowała Dzień Babci. Mała Nena przygotowała dla niej wyjątkowy prezent

Magda Gessler znowu zostanie babcią! Niezwykłe wieści i wielka radość. Które z jej dzieci za to odpowiada?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Lara Gessler
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy