Reklama
Reklama

Lara Gessler z mężem przekazali radosne wieści. Spływają gratulacje

Lara Gessler i Piotr Szeląg dwa razy stanęli na ślubnym kobiercu, choć nigdy się nie rozstali. Jak do tego doszło i dlaczego to ślub, który nie ma mocny prawnej, traktują jako ten "prawdziwy"? Oto szczegóły.

Lara Gessler i Piotr Szeląg ten ślub uznają za "prawdziwy"

Lara Gessler i Piotr Szeląg obchodzą właśnie drugą rocznicę ślubu. To ten dzień uznają "prawdziwy" moment złożenia przysięgi. Choć nie ma on mocy prawnej, jest dla nich najważniejszym świętem miłości.

Zakochani, którzy razem wychowują dwójkę dzieci - Nenę i Berbarda, przyznają wprost, że mają nietypowe podejście do sprawy.

Lara Gessler o wcześniejszym małżeństwie i poczuciu obowiązku

Pierwszy ślub, cywilny para wzięła w październiku 2020 roku, podczas pandemii. Lara Gessler byłą wtedy w ciąży i niedługo miała urodzić pociechę. Jak wyznała, sama uroczystość była zorganizowana dla zasady. W rozmowie z Izabelą Janachowską podkreśliła, że jako osoba, która już wcześniej była mężatką, czuła pewne poczucie obowiązku.

"Może ze względu na to, że już byłam wcześniej żoną i chciałam, żeby wszystko tak było klarownie odcięte. Cieszę się, że zdążyliśmy. To było totalnie szalone, ale wiedzieliśmy, że to nie jest ten właściwy ślub. To był ślub dla rządu polskiego, a nie za bardzo dla nas" - wyjawiła szczerze.

W nieco spokojniejszym czasie para zdecydowała się na ślub humanistyczny. Ponieważ nie ma on mocy prawnej, da się go w pełni dostosować do własnych potrzeb. Co więcej może udzielić go każdy, np. ktoś bliski.

Reklama

Drugi ślub Lary Gessler. Tak wyglądał

Drugi ślub, który został zorganizowany w pięć tygodni, trwał trzy dni i odbył się w Zakopanem w grudniu 2021 roku. Przysięga została złożona na balkonie restauracji, a na przyjęciu znalazło się około 60 osób.

Panna młoda zaskoczyła nietypową suknią w stylu art deco. Na poprawinach wystąpiła za to w kombinezonie narciarskim i białej opasce.

Lara Gessler wspomina ślub. Opublikowała zdjęcie

"Równo dwa lata temu w Zakopanem nasz drugi ślub... Kocham" - napisała wczoraj Lara pod nowym zdjęciem na Instagramie. Podkreśliła tym samym, która okazja do świętowania jest dla niej tą ważniejszą.

"Wiele Miłości na kolejne Wspólne Lata, a zdjęcie obłędne" - zgodnie zauważyli fani gwiazdy.

Lara Gessler o cenie cateringu mamy. Magda Gessler obroniona?

Oprócz wspominania wspaniałych ślubnym chwil, Lara ma ręce pełne roboty. Jej lokal "SłodkiSłony" oferuje menu świąteczne, gdzie można kupić m.in. makowce czy torty na święta. Ci, którzy z jakiegoś powodu nie przygotowują świątecznych potraw samodzielnie, mogą nawet skorzystać z oferty jej mamy. Potrawy od Magdy Gessler wycenione są jednak na dość wysoką kwotę, bagatela 2 400 złotych.

Tak wysoką cenę cateringu mamy wyjaśniła nam sama Lara Gessler.

"Zawsze mówię, że ani ja, ani mama, nie jesteśmy w żaden sposób zaborcze na wiedzę. Wszystkimi przepisami się dzielimy, więc jeśli ktoś uważa, że to jest za drogie, to może to zrobić samemu. Natomiast jeżeli ktoś nie ma czasu, nie ma umiejętności, no to my jesteśmy po to, żeby po prostu też pomóc tym, którzy są zapracowani. W razie czego zawsze mogą zamówić" - opowiadała w rozmowie z Pomponikiem.

Czytaj też:

Lara Gessler opowiada o "rzymskim małżeństwie". Żyje tak wiele par

Po latach odkryła, że jest sobowtórką historycznej postaci. Uderzające podobieństwo

Narodziny córki zmieniły wszystko. Gessler nie mogła dłużej żyć bez ślubu

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Lara Gessler | Piotr Szeląg
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy