Reklama
Reklama

Lara Gessler drugi ślub wzięła w luksusowym hotelu! Jakie ceny!

Lara Gessler drugi ślub z Piotrem Szelągiem postanowiła wziąć z prawdziwym przepychem. Para odnowiła przysięgę małżeńską w pięknym hotelu w towarzystwie wyśmienitych gości, którzy mogli korzystać ze SPA i basenu. Było luksusowo, a ceny zwalają z nóg!


Małżeństwo Lary Gessler z Piotrem Szelągiem to drugie w jej historii. Po raz pierwszy wyszła za mąż w 2017 roku. Małżeństwo z niejakim Pawłem Ruczem przetrwało jednak niespełna dwa lata.

Córka Magdy Gessler tym razem znalazła prawdziwe szczęście w ramionach Piotra Szeląga. Para doczekała się córeczki, Neny, która przyszła na świat jesienią ubiegłego roku. Tuż przed jej narodzinami, para postanowiła wziąć "szybki" ślub. Na uroczystości obecni byli tylko państwo młodzi i świadkowie, zabrakło nawet rodziców. Wówczas obyło się także bez wesela.

Reklama

Lara Gessler. Drugi ślub celebrytki odbył się z pompą!

Drugie wesele pary odbyło się ze znacznie większym przepychem i w obecności wielu znamienitych gości. Lara Gessler i Piotr Szeląg odnowili przysięgę w Zakopanem. Na miejsce przyjęcia wybrali Nosalowy Dwór, który uchodzi za jeden z najbardziej luksusowych hoteli. Ceny pokojów wahają się w nim od 500 do nawet dwóch tysięcy złotych za noc.

Goście bawili się wybornie na weselu. Pobyt w wyjątkowym miejscu skomentował na Instagramie model Jakob Kosel, który na uroczystości był obecny ze swoją partnerką Ciocią Liestyle.

Zobacz także:

Katarzyna Cichopek pierwszy raz pokazała twarz córki! Podobna?

Wyrzucona z TVP Barbara Kurdej-Szatan nominowana do Telekamery

Chrissy Teigen nago z dziećmi w wannie! Opinie internautów podzielone!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Lara Gessler
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy