Reklama
Reklama

Laluna Unique ujawnia swoje zarobki. Powalająca kwota za jeden odcinek

Laluna Unique (40 l.) od 8 lat w zasadzie nie schodzi z anteny TTV. Z „Królowych życia” płynnie przeszła do „Diabelnie boskich” i, jak ujawnia w najnowszym wywiadzie, nieźle wychodzi na tym finansowo. Wszystko wyda w Turcji?

Laluna Unique, czyli, jak widnieje w jej oficjalnych dokumentach, Katarzyna Alexander, mieszkająca w Oławie właścicielka sklepu z perukami, zaistniała w show biznesie dzięki udziałowi w show TTV „Królowe życia”. Dołączyła do obsady w szóstym sezonie i skupiła na sobie zainteresowanie widzów, między innymi entuzjazmem, z jakim przerabia swoje ciało

Laluna Unique w zaklętym kręgu przeróbek

Zapał, z jakim Laluna poddaje się kolejnym zabiegom medycyny estetycznej, może budzić zdziwienie również od strony finansowej, a nawet wywołać podejrzenia o wyrzucanie pieniędzy w błoto. 

Reklama

Bohaterka „Królowych życia” a ostatnio „Diabelnie boskich” najpierw wydała mnóstwo pieniędzy na to, by powiększyć sobie różne części ciała, a następnie zaczęła je pomniejszać. Dzięki temu udało jej się stworzyć coś w rodzaju obiegu zamkniętego, w którym wydatków z pewnością nie zabraknie. 

Jak wyznała celebrytka  w „Dzień Dobry TVN”, na ten cel wydała około... 2 miliony złotych

Nowy plan Laluny Unique: teraz pomniejszanie

Następnie postanowiła odwrócić okupiony takim nakładem pieniędzy i cierpienia efekt i pomniejszyć sobie wszystko to, co wcześniej powiększyła. 

Przełomem okazała się druga wymiana zębów. Latem zeszłego roku celebrytka wyznała na Instastories, że „buzia jej zmalała”, wiec musiała dostosować wielkość licówek do nowego kształtu twarzy. No a potem, jak to u Laluny bywa, postanowiła pójść za ciosem. Jak wyznała w rozmowie z „Party”:

"Po prostu muszę sobie uformować jeszcze zgrabniejszą figurę, mniejszą, schodzę jeszcze pięć kilogramów do mniejszej wagi, piersi też troszeczkę pomniejszę". 

Laluna już wtedy uprzedzała, że ma w planach lifting nóg i lifting całej twarzy. Aż dziw, że jeszcze nie doczekała się sali swojego imienia w tureckiej klinice, a najlepiej całego skrzydła. 

Laluna Unique: tyle zarabia za odcinek

Na szczęście, jak ujawnia Laluna, dzięki swojemu błyskotliwemu umysłowi i dobrym relacjom z produkcją  „Diabelnie boskich” nie musi się martwić, że zabraknie jej pieniędzy na powiększanie i pomniejszanie różnych części ciała. W rozmowie z Szalonym Reporterem ujawniła, ile zarabia na planie:

"Jestem od ośmiu lat w telewizji. Przy nakręcaniu jednego odcinka można powiedzieć, że zarabiam dwukrotną pensję miesięczną normalnego człowieka". 

Średnia krajowa, według danych GUS wynosi w Polsce 7.485,12 zł, co oznacza, że Laluna zarabia blisko 15 tys. złotych za odcinek. Pierwszy sezon „Diabelnie boskich” liczył ich 18, co dla Laluny oznacza kwotę blisko 270 tys. złotych. Jak tłumaczy celebrytka, od dzieciństwa była obrotna:

"Nigdy w życiu nie byłam biedna. Jakoś człowiek całe życie sobie radził. Myślę, że kumaty człowiek, zawsze sobie w życiu da radę". 

Nie wiadomo tylko, czy celebrytka zamierza zainwestować całą kwotę w operacje plastyczne, bo ostatnio zapał jakby odrobinę jej zmalał. Jak wyznała:

"Nikomu nie radzę robić tak inwazyjnych operacji. Człowiek jest głupi i uczy się na własnych błędach. Dlatego, jak jesteście młodzi i podejmujecie gwałtownie jakieś ryzykowne decyzje, to odradzam, bo ja wiele razy mogłam zejść". 

Zobacz też:

Laluna Unique odezwała się do Sylwii Peretti. Ujawniła, co napisała w wiadomości

"Królowe życia", Laluna i Dagmara, na wojennej ścieżce. Wiemy, o co poszło

Ewel0na upodabnia się do Laluny z "Królowych życia"? Są jak dwie krople wody


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Laluna Unique | Diabelnie boskie | "Królowe życia"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy