Reklama
Reklama

"Królowe życia", Laluna i Dagmara, na wojennej ścieżce. Wiemy, o co poszło

W marcu na antenie TTV zadebiutował nowy program "Diabelnie boskie". Ma on być niejako kontynuacją "Królowych życia". Przy tej okazji Katarzyna "Laluna" Lirsz skorzystała z okazji, by zaatakować Dagmarę Kaźmierską. O co dokładnie poszło?

Niektórych widzów zaskoczył brak Dagmary Kaźmierskiejdrużynie "Diabelnie boskich". Lubiąca złoto i przepych celebrytka zdecydowała się bowiem zrezygnować z kariery telewizyjnej. Gwiazda wyznała, że zmaga się z nieprzyjemnymi skutkami swojej popularności, takimi jak naruszenie prywatności przez natrętnych obserwatorów.

Niemniej jednak, mimo rezygnacji z telewizji, Kaźmierska nie zapomina o swoich fanach. Regularnie aktualizuje swoje profile w mediach społecznościowych, dzieląc się fragmentami swojego życia.

Reklama

Dlaczego Dagmara Kaźmierska zrezygnowała z telewizji?

W jednym z nagrań opublikowanych na tiktoku Kaźmierska wyjaśniła swoją decyzję o rezygnacji z kariery telewizyjnej. Wyraziła swoje frustracje i żałowanie związane z pokazaniem swojego domu w "Królowych Życia", co przyczyniło się do naruszenia jej prywatności. Przyznała, że nie przewidziała, jakie to będzie miało konsekwencje dla jej codziennego życia.


Laluna Unique - nowa królowa TTV?

Z kolei Katarzyna "Laluna" Lirsz nadal rozwija swoją karierę telewizyjną, występując w "Diabelnie boskich". W jednym z wywiadów na kanale Fansportu TV celebrytka podkreśliła, że nowy program jest tak naprawdę kontynuacją "Królowych Życia" pod innym tytułem, i że teraz ona jest główną gwiazdą stacji. Przy okazji skrytykowała Kaźmierską, sugerując, że jej kariera w telewizji skończyła się, a stacja "nie chciała jej dłużej w programie".

"Nie ma Dagmary. Królowa jest tylko jedna. Nie ujmując, bo jeszcze mamy Izunię, Julcie i kogo... a tam, my jesteśmy trzy topowe" — stwierdziła Laluna. 

"Skończyła się kariera. Ona ostatnio powiedziała na mnie w wywiadach to i tamto. Ona mnie nie obraziła, ona mnie nigdy nie obraża, ani ja jej. Ja lubię jej Conana, syna. Powiedziała, że nie darzy mnie sympatią, ona mnie nie lubi. Ja też nie byłam z nią koleżanką. Mamy podobne charaktery, mocne, ale inne. Dagmara u nas w programie nigdy nie zagości, bo z innymi królowymi przejęłyśmy pałeczkę" — stwierdziła celebrytka, komentując nieobecność Kaźmierskiej w obsadzie show.

Zobacz też:

Dagmara Kaźmierska pokazała, jak podrywa młodych mężczyzn. "Bo bawić trza się UMIĆ"

Dagmara Kaźmierska przeszła spektakularną metamorfozę. "Chyba jakaś dieta była"

Laluna Unique jedzie na kolejny zabieg do Turcji! Ostrzega: "Lecę na dosyć inwazyjną operację"
 


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Laluna Unique | Dagmara Kaźmierska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy