Reklama
Reklama

Kylie Jenner napadnięta. Otoczyli ją podczas świątecznych zakupów

Obrońcy praw zwierząt zaatakowali Kylie Jenner (23 l.). Aktywiści czekali na celebrytkę pod jednym z luksusowych sklepów w Beverly Hills, gdy ta oddawała się przedświątecznym zakupom. Gwiazda i jej ochroniarz z trudem przedostali się do samochodu.

Noszenie futer przez gwiazdy wielkiego i małego formatu to dość kontrowersyjna moralnie kwestia. Ci celebryci, którzy tak jak Kylie Jenner nie kryją się z zamiłowaniem do luksusowych i okraszonych cierpieniem zwierząt ubrań, muszą liczyć się ze sprzeciwem obrońców praw futerkowych stworzeń. 

Dla siostry Kim Kardashian sądny dzień nadszedł 18 grudnia. Nieświadoma tego, co ma nastąpić milionerka beztrosko oddawała się gorączce przedświątecznych zakupów w butiku marki Moncler.

Jej nastrój uległ pogorszeniu nieco później, ponieważ przed budynkiem czekało na nią stado rozwścieczonych przeciwników naturalnych futer. Mimo że Kylie nie miała wtedy na sobie nic, co pochodziłoby od zwierząt, pamiętliwi aktywiści postanowili ukarać ją za jej wcześniejsze występki w mediach społecznościowych.

Reklama

„Wstydź się! Jesteś potworem! Wstydź się za wspieranie przemysłu futrzarskiego!” – krzyczała jedna z kobiet znajdujących się w tłumie.

Atak na Kylie Jenner miał źródło w zdjęciu, które celebrytka opublikowała w sieci w styczniu bieżącego roku. Gwiazda na jednej z realcji miała na sobie uszyte z norek kapcie marki Louis Vuitton. 

Bojkotujący jej świąteczne zakupy mieli jej za złe także kilka innych kreacji, którymi miała okazję chwalić się na Instagramie młoda matka.


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kylie Jenner | Kardashian
Reklama
Reklama
Reklama