Materiał zawiera linki partnerów reklamowych
Dawid Kwiatkowski ma powody do radości. Tyle emocji i jeszcze to
Dawid Kwiatkowski, mimo że jest bardzo zajętym artystą, to znalazł chwilę, aby dołączyć do akcji youtubera Łatwoganga. Juror show Polsatu "Must Be The Music" zawitał do warszawskiej kawalerki, aby wykonać na żywo kilka piosenek. W tym samym czasie w pokoju byli m.in. Gromee i bracia Golec, czyli Paweł Golec i Łukasz Golec. Trzeba przyznać, że sąsiedzi influencera mieli możliwość spotkać na korytarzu same największe gwiazdy.
Oglądaj "Must Be The Music" w Polsat Box Go
Kiedy emocje trochę opadły wokalista nie omieszkał poinformować, jak wiele cała akcja dla niego znaczyła. Na Instagramie postanowił napisać kilka szczerych słów od siebie.
"Internet bywa różny, a od kilku dni jest najwspanialszy. Jak dobrze, że potrafimy, że umiemy w dobro! Niebawem na licytacji pojawi się moja ukochana statuetka MTV EMA oraz zaproszenie do duetu podczas jesiennej trasy koncertowej Brawo ludzie! Za każdą złotówkę. (...) @latwogang - bohater w skarpetkach, kochamy Cię człowieku" - czytamy w poście Dawida Kwiatkowskiego.
Nie trzeba było czekać na komentarze, które chwalą nie tylko Dawida, ale i Piotra:
- "Chcemy, żeby tak wyglądał internet"
- "Piotrek to tak skromny i wdzięczny człowiek z sercem na dłoni. Jak dobrze, że on tak zjednoczył ludzi"
- "Wzruszam się co chwilę... Co za cudowny czas"
- "Dwie osoby, których sława czyni dobro"
- "Twoje serducho jest w stanie zmieścić w sobie tyle dobra!"
- "Totalny wzrusz".
Wszystko wskazuje na to, że całość zebranych środków przekroczy internetową część inicjatywy WOŚP. Niektórzy nawet twierdzą, że Łatwogang jest nowym Jerzym Owsiakiem, choć np. Stanowski ostudza ten zapał.
We wtorek potwierdziły się doniesienia ws. Kwiatkowskiego. Sam oficjalnie to ogłosił
To jednak nie koniec wspaniałych wieści. Na Instastory Dawid Kwiatkowski pokazał grafikę, na której widnieje, że siedem z dziewięciu koncertów z jego nadchodzącej trasy koncertowej "Proszę tańcz Tour" już się wyprzedało (Katowice, podwójnie Poznań, Łódź, Wrocław, Gdańsk i Warszawa). Do dwóch pozostałych (również Wrocław i Gdańsk, ale w innych obiektach) zostały jedynie ostatnie bilety.
Fani muszą się pośpieszyć, jeśli chcą zobaczyć Dawida na żywo.
Zobacz też:
Stanowski podsumował akcję Łatwoganga. Nagle padły mocne słowa o Owsiaku. Mówi wprost
Łatwogang i Bedoes wydali oświadczenie. Więcej tego nie zrobią. "Komentarz jest absolutnie zbędny"
Potwierdziły się doniesienia ws. Owsiaka. Wszystko stało się błyskawicznie
Materiał zawierał linki partnerów reklamowych








