Reklama
Reklama

Kwaśniewska przekazała wyczekaną nowinę. Oficjalnie ogłosiła i to w tak wyjątkowym dniu

Aleksandra Kwaśniewska jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami na Instagramie. Celebrytka stara się informować o wszystkich wydarzeniach z jej życia i tak też było ostatnio. Niespodziewanie uradowana córka Jolanty i Aleksandra nadała wyjątkowy komunikat do internatuów. Na takie ogłoszenie wybrała wyjątkowy dzień...

Aleksandra Kwaśniewska od lat wzbudza ogromne zainteresowanie ludzi i mediów plotkarskich. Gdy wkroczyła do świata show-biznesu, biorąc udział w "Tańcu z gwiazdami", na dobre zagościła na salonach i celebryckich eventach. 

Jej ślub z Kubą Badachem był komentowany miesiącami, a na miejscu ceremonii zjawiły się tłumy gapiów i fotoreporterów. Niektórzy przyrównywali to wydarzenie do ślubów członków rodziny królewskiej. 

Reklama

Po paru latach Ola jednak podjęła decyzję, że znacząco ograniczy swoją medialną obecność. Skupiła się na życiu rodzinnym, ale nadal pozostała aktywna w social mediach. 

Czym teraz zajmuje się Aleksandra Kwaśniewska?

Jakiś czas temu wróciła do mediów, przyjmując ofertę pracy w "Mieście kobiet". W najnowszej ramówce TVN Style jednak próżno już szukać nowego sezonu tego programu. 

Na szczęście Aleksandra szybko znalazła sobie nowe zajęcie. Teraz przeprowadza wywiady do podcastu "Jestem Kobietą", który powstaje w ramach kampanii reklamowej pewnej marki biżuteryjnej. Kwaśniewska została bowiem jedną z ambasadorek tej firmy. 

I tak po pewnej przerwie wróciła z dobrą nowiną, że właśnie nagrała nowy odcinek, który już jest dostępny do obejrzenia i wysłuchania.

Kwaśniewska ogłosiła nowinę. Fani nie mogli się doczekać

Do wyczekujących fanów nadała radosny komunikat, a na ogłoszenie wybrała wyjątkowy dzień. Rozmowa odbyła się bowiem w Dniu Ziemi.

"Najserdeczniej zapraszam na nowy odcinek podcastu „Jestem Kobietą”, inspirowany dzisiejszym Dniem Ziemi, w którym goszczę cudowną Zuzię Krzątałę, z którą, jak się okazuje, możemy rozmawiać o tym, co założymy do trumny, nie tracąc nic a nic z wesołości" - przekazała Aleksandra. 

Fanie nie kryli radości i zadeklarowali, że od razu zaczynają słuchać najnowszej rozmowy Aleksandry.

Zobacz też:

Wielkie poruszenie w domu Oli Kwaśniewskiej. Zdjęcie z Badachem mówi wszystko. Spływają gratulacje

Aleksandra Kwaśniewska rozprawia się z przeszłością: "W domu o tym nie było"

Aleksandra Kwaśniewska ma dość pytań o dzieci: "Nie chcesz czy nie możesz?"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Kwaśniewska | Kuba Badach
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama