Reklama
Reklama

Kwaśniewska i Badach dopiero świętowali rocznicę ślubu, a tu taka sensacja! Ola zrzuciła istną "bombę" nt. swojego małżeństwa!

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach nie tak dawno świętowali 10. rocznicę swojego głośnego ślubu. Wydarzenie to było medialną sensacją, czego nawet sami zainteresowani ponoć się nie spodziewali. Potem na temat małżeństwa byłej prezydenckiej córki pojawiło się wiele plotek. Teraz niespodziewanie Ola postanowiła wyjawić sekret ich pożycia...

Aleksandra Kwaśniewska związała się z piosenkarzem ponad dekadę temu. Ich ślub niespodziewanie stał się wydarzeniem sezonu. Pod kościołem, gdzie odbyła się ceremonia, zjawiły się istne tłumy. 

Sama Ola w wywiadach mówiła, że nikt z jej rodziny nie przypuszczał, że wzbudzi to aż takie emocje i zainteresowanie. 

Media zresztą nie odstępowały nowożeńców nawet na krok. Jak sama celebrytka przyznała w jednym z wywiadów, na początku próbowali z tym walczyć, ale w końcu odpuścili...

Reklama

"Paradoksalnie, ledwo wyszliśmy ze spotkania z prawnikiem, którego radziliśmy się, jak walczyć o prawo do prywatności, już czytaliśmy, że odwiedziliśmy kancelarię prawną, żeby podpisać intercyzę. Zrozumieliśmy, że to bez sensu. Im mniej mówimy, tym więcej o nas piszą" - żaliła się w "Vivie" Ola. 

Choć Kwaśniewska narzeka na show-biznes i celebryctwo, to przecież sama brała udział w "Tańcu z gwiazdami", a i w mediach bywała nader często. W ostatnich latach jednak faktycznie zrobiła sobie przerwę od ścianek i mediów. 

Zmieniła zdanie, gdy pojawiła się propozycja z TVN, by została współprowadzącą "Miasta kobiet". Ma już na swoim koncie nawet sukces, bo to jej Hakiel się zwierzył na kanapie, że Cichopek go zdradziła. 

Sama Kwaśniewska ma więcej szczęścia w małżeństwie z Kubą. Niedawno para świętowała 10. rocznicę ślubu. Z tej okazji "Fakt" poprosił ją o radę, jak nie skończyć jak Cichopki. 

"Moja uniwersalna rada dla wszystkich zawsze, żeby się komunikować jak najwięcej, po prostu przegadywać rzeczy na bieżąco. Nie pozwalać na to, żeby latami leżały zamiecione pod dywan, bo potem jak ktoś ten dywan podniesie to po prostu, nie ma czego zbierać" - wyznała "Faktowi" Kwaśniewska. 

Córka byłej pary prezydenckiej uważa, że jedynym sposobem na zażegnanie kryzysu w małżeństwie jest szczera rozmowa. Nie ma innej opcji...

"Uważam, że każdy konflikt trzeba od razu na gorąco przegadywać i starać się to robić powściągając emocje, w sensie takim, żeby usłyszeć drugą stronę. Jak krzyczymy, to słyszymy tylko siebie. Chodzi o to, żeby zrozumieć siebie nawzajem" - podsumowała szczęśliwa żona Badacha.

Zobacz też:

Aleksander Kwaśniewski nie ma wątpliwości. Wyjawił obawy Putina

Aleksandra Kwaśniewska pochwaliła się zdjęciem z okazji Dnia Matki! Internauci pieją z zachwytu!

Dzieci polityków, które zostały celebrytami: Tusk, Kwaśniewska, Rosati i inni

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Kwaśniewska | Kuba Badach
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy