Reklama
Reklama

Aleksander Kwaśniewski nie ma wątpliwości. Wyjawił obawy Putina

Aleksander Kwaśniewski (67 l.) od jakiegoś czasu regularnie pojawia się na instagramowym koncie swojej córki Oli Kwaśniewskiej (41 l.). Celebrytka podczas najnowszej relacji live dała fanom możliwość zadawania pytań. Były Prezydent RP odpowiadał na tematy związane z obecną sytuacją na świecie, a także odpowiedział na kilka pytań związanych z Putinem.

Aleksander Kwaśniewski na instagramowym koncie córki pierwszy raz pojawił się parę miesięcy temu. Podczas relacji na żywo były prezydent tłumaczył wtedy inwazję Rosji na Ukrainę, a także mówił o dalszych możliwych posunięciach Władimira Putina.

Kwaśniewski analizuje zachowanie Putina i nie zostawia wątpliwości

Zainteresowanie tematem wojennym było ze strony fanów ogromne. To właśnie dlatego Ola postanowiła zaprosić do swojego live'a ojca ponownie. 8 kwietnia 2022 roku na instagramowym koncie Kwaśniewskiej pojawił się Aleksander i tym razem odpowiedział na pytania internautów.

Reklama

W piątek 13 maja 2022 roku odbyła się kolejna relacja. Kwaśniewska serię nazwała "Co powie tata". Podczas instagramowego programu Kwaśniewscy poruszyli tematy związane z wojną w Ukrainie.

Były prezydent w rozmowie z córką zwrócił również uwagę na coś, co według niego jest bardzo istotne. Postanowił przeprowadzić analizę najnowszego przemówienia Putina. Wspomniał również, czego boi się prezydent Rosji.

Aleksander Kwaśniewski dodał również, że Putin pierwszy raz mówił otwarcie o rosyjskich poległych.

Zobacz też:

Wielka afera po Eurowizji. Polacy oburzeni, że nie dostali punktów od Ukrainy

Weronika Rosati staje w obronie Amber Heard. Polka zabrała głos w sprawie

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aleksander Kwaśniewski | Aleksandra Kwaśniewska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy