Reklama
Reklama

Kwaśniewscy na niepublikowanym dotąd zdjęciu. Zrobiło się gorąco

W ostatnim czasie w sieci pojawiło się niepublikowane dotąd zdjęcie Jolanty Kwaśniewskiej oraz jej męża Aleksandra. Para, która jest razem od ponad 40 lat, pozuje na nim w dość nietypowych strojach. Na fotografii pokazali naprawdę sporo.

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy to udane małżeństwo. Para niedługo będzie świętować 43. rocznicę ślubu. Na jednym z instagramowych kont pojawiła się fotografia, na której para pozuje w ekstrawaganckich strojach. Fani Joli i Aleksandra nie mogli oderwać wzroku od zdjęcia.

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy na nietuzinkowym zdjęciu

W sieci pojawiła się fotografia wykonana najpewniej w 1992 roku. Była para prezydencka pozuje na zdjęciu w nietypowych kostiumach. Najwięcej emocji wśród internautów wzbudziła Jolanta. Była pierwsza dama, ma na sobie dopasowany kostium kąpielowy, który podkreśla jej zgrabną sylwetkę. Wyraźnie widać, że 66-latka zawsze mogła pochwalić się zgrabną figurą.

Reklama

Fani małżeństwa byli zachwyceni ich niepublikowanym dotąd zdjęciem. Większość postanowiła wyrazić swoje uznanie w komentarzach.

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy - historia miłości

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy pobrali się w 1979 roku. Okazuje się, że ich pierwsza randka odbyła się na imprezie u znajomych. W lutym 1981 roku na świat przyszła ich córka, Aleksandra Kwaśniewska.

W tym samym czasie Aleksander wkroczył w świat polityki, a Jolanta musiała zająć się pociechą. W wielu wywiadach wspominała, że męża często nie było w domu.

Małżeństwo w wywiadzie dla portalu viva.pl wyznało, że często robi sobie drobne przyjemności i celebruje każdą chwilę. To właśnie jest ich sukces szczęśliwego związku.

Zobacz też:

Marcin Hakiel "wyprał brudy" Cichopek i mówi o... trzecim dziecku! "Niech reszta pozostanie w kuluarach"

Wojciech Glanc przewiduje: "Podczas występu Ochmana dojdzie do wypadku na scenie"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jolanta Kwaśniewska | Aleksander Kwaśniewski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy