Reklama
Reklama

Kwaśniewska drżała o męża. Nikt nie wiedział co właśnie się działo z Badachem

Kuba Badach był jedną z wielkich gwiazd Polsat Hit Festiwalu i występował aż podczas dwóch dni trwania imprezy. Choć niczego nie dał po sobie poznać, to jego żona Aleksandra Kwaśniewska martwiła się o niego w domu.

Kwaśniewska drżała o męża w Sopocie. Takich wieści nie wiedział nikt

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach są małżeństwem od 12 lat i trzymają się zdala od celebryckich eventów. Ostatnio o parze znów stało się głośno ze względu na występ Badacha na Polsat Hit Festiwalu w Sopocie. Nikt niestety nie wiedział, że za zawsze przygotowanym muzykiem stało coś jeszcze. Ola tylko drżała, żeby nic mu się nie stało.

Reklama

Kuba Badach wystąpił na Polsat Hit Festiwal. Nikt nie wiedział, co naprawdę się z nim działo

Kuba Badach w dniach 24 i 25 maja pojawił się na scenie w Operze Leśnej, aby zaśpiewać razem z Golec uOrkiestra w trakcie obchodzenia ich 25-lecia pracy artystycznej. W piątek orpócz koncertu sprawdził się także jako prowadzący koncert jubileuszowy Andrzeja Piasecznego. To właśnie mąż Oli Kwaśniewskiej zdradził największe pasje piosenkarza: jedzenie sernika i pracę w grządkach swojego ogródka.

To jednak nie wszystko. W drugim dniu zaśpiewał na scenie z racji koncertu "Debiutowali w Polsacie". To tam wykonał swoje najpopularniejsze utwory: własną interpretację piosenki Andrzeja Zauchy: "Byłaś serca biciem" oraz utwór "Leniwy diabeł".

Na koniec swojego występu Kuba Badach zaskoczył też Macieja Rocka swoim wyznaniem, o tym kim byłby gdyby nie pojawiła się w jego życiu muzyka

Tymczasem Aleksandra Kwaśniewska oglądając swojego męża w telewizji Polsat, nie mogła przestać myśleć o jednym.

Kwaśniewska drżała o męża podczas występu w Sopocie. Bardzo się martwiła

Jak wyjawiła w najnowszym wywiadzie córka Aleksandra Kwaśniewskiego, występ męża był dla niej stresujący. Okazało się, że Kuba wyszedł na scenę z dość dużą gorączką i obawiała się, że coś mu się może w pewnym momencie stać.

"Drżałam o niego, bo on jeszcze tego dnia miał 39 stopni gorączki. Bałam się, czy w jakimś momencie nie omdleje na tej scenie, ale wszystko poszło świetnie. Bardzo mi się podobał w roli prowadzącego" - ujawniła dla JastrząbPost Aleksandra Kwaśniewska.

Na szczęście wszystko skończyło się dobrze - i dla Kuby i dla Oli.

Zobacz także:

Ola Kwaśniewska późnym wieczorem przekazała wieści o stanie zdrowia ojca. "Walczy od dłuższego czasu"

Taka niespodzianka w Dniu Matki od Oli. Mina Jolanty zdradza wszystko

Późnym wieczorem Kwaśniewska przekazała zaskakujące wieści. Mało kto przypuszczał

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Kwaśniewska | Kuba Badach | Polsat Hit Festiwal
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy