Reklama
Reklama

Kwaśniewska dodała nowe zdjęcia z Kubą i się zaczęło. Lawina wymownych komentarzy

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach pobrali się równo jedenaście lat temu, a ich ślub był sensacją towarzyską, o której w mediach było głośno miesiącami. Z okazji rocznicy córka byłego prezydenta opublikowała serię ich wspólnych zdjęć, a w komentarzach aż zaroiło się od życzeń.

Kwaśniewska i Badach są małżeństwem już 11 lat

Aleksandra Kwaśniewska, odkąd zdecydowała się wejść do show-biznesu, jest na celowniku mediów. Swoją przygodę ze światem rozrywki rozpoczęła od "Tańca z gwiazdami", co było szeroko komentowane. Nie wszystkim bowiem podobał się fakt, że do show została zaproszona tylko dlatego, że ma znanego tatę. Ona szybko jednak udowodniła, że zasługuje na uwagę, a dodatkowo - świetnie tańczyła.

Media od początku interesowały się nie tylko jej życiem zawodowym, ale także prywatnym. Pod lupą były w szczególności jej związki. Najpierw ten z Wojciechem Szuchnickim, później relacja z Kubą Badachem, który w 2012 roku został jej mężem.

Reklama

Ślub Kwaśniewskiej i Badacha cieszył się tak dużym zainteresowaniem, że państwo młodzi, jak i rodzina ledwie mogli się dostać do kościoła. Media z kolei rozpisywały się o nim jeszcze na długo po zakończeniu ceremonii. Pod lupę były brane niemal wszystkie szczegóły - od sukienki po menu weselne, a także listę gości. Na ceremonii obecnych było bowiem kilka gwiazd, m.in. Edyta Herbuś, Adam Sztaba czy Natalia Kukulska.

Ci, którzy kręcili nosem, czy ich małżeństwo będzie trwałe, dziś muszą być nieźle zaskoczeni. Kwaśniewska i Badach wciąż są ze sobą i chociaż napotykają na swojej drodze przeciwności losu, to nadal są w sobie zakochani.

Wymowne komentarze pod rocznicowym postem Kwaśniewskiej

W 11. rocznicę ślubu Ola zdecydowała się nawet zamieścić wyjątkowy post, opatrzony serią wspólnych zdjęć. W opisie - w swoim stylu - dodała hasztagi, z których dowiadujemy się, że "ciągle lubi typa".

W komentarzach z kolei zaroiło się od życzeń. Na szczególną uwagę zasługuje ten od ich wspólnej przyjaciółki, Natalii Kukulskiej: "Typiara i Typ co mają się ku sobie nie bez powodu. Dadzą się lubić nawet osobno a razem to już kombo cyber turbo się ich lubi".

Pozostali skupili się na życzeniach: "Przesympatycznej i pięknej parze najserdeczniejsze życzenia kolejnych dobrych, szczęśliwych lat", "Szczęścia na dalsze piękne lata...", "tak fajnie się na Was patrzy... najlepszego po wsze!" - czytamy.

Zobacz też:

To nie były plotki o Oli. Jolanta po latach wyznała, że to dla jej dobra

Jolanta Kwaśniewska znów szokuje. Niewiarygodne, o co ma żal do Agaty Dudy

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Kwaśniewska | Kuba Badach
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy