Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kurowska o problemach psychicznych

Kolejna aktorka przyznaje się do udziału w terapii. Oto, co robi z gwiazdami polska rzeczywistość. Tym razem na zwierzenia zebrało się Joannie Kurowskiej, która o swoich przeżyciach opowiedziała w rozmowie z jednym z kolorowych tygodników.

Aktorka opowiedziała "Vivie" o swoim poczucie bezradności i beznadziei.

Reklama

"Przez całe życie starałam się usilnie zadowalać innych. Tak bardzo pragnęłam miłości i akceptacji, że chciałam spełniać oczekiwania innych ludzi, żeby ją uzyskać. Miałam wrażenie, że jestem nieprzystosowana do życia. Właściwie to nawet nie bardzo wiem, na czym polegał mój problem".

"Nie byłam głupia, ale kompletnie nie umiałam odnaleźć się w towarzystwie. Kiedyś siedziałam z przyjaciółmi mojej przyjaciółki, która była studentką psychologii, wydawałam się sobie beznadziejnie nudna i przewidywalna. Nie wierzyłam, że mogłabym czegoś dokonać, ani na polu osobistym, a cóż dopiero na zawodowym" - mówi aktorka.

Ostatnio gwiazdy całkiem nieświadomie biorą udział w swoistej kampanii społecznej. Przekazują innym, że zwrócenie się po pomoc do specjalisty nie jest powodem do wstydu.

MWMedia

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Kurowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje