Reklama
Reklama

Kurdej-Szatan z mężem i dziećmi na premierze musicalu. Ubrali się tak samo!

Barbara Kurdej-Szatan pojawiła się na premierze musicalu „Świat pełen niespodzianek”. Nie przyszła jednak sama, a z mężem oraz córką i synem. Co ciekawe, cała rodzina miała na sobie niemal identyczne ubrania!

Barbara Kurdej-Szatan wraca na salony! Ostatnio pojawiła się na spotkaniu z gwiazdami zorganizowanym z okazji premiery Notatnika Kobiety Petardy.

Teraz z kolei nie mogło jej zabraknąć na premierze musicalu "Świat pełen niespodzianek", w którym zagrało wiele gwiazd Telewizji Polsat. Do produkcji zaangażowano także kilkudziesięciu dziecięcych tancerzy.

Tę niezwykle wzruszającą i momentami opowieść o przyjaźni będzie można obejrzeć już 18 grudnia o godz. 20 w Telewizji Polsat.

Reklama

Barbara Kurdej-Szatan z rodziną. Wszyscy ubrali się tak samo!

Na uroczystej premierze Barbara Kurdej-Szatan nie pojawiła się sama. Jako że jest to film familijny, zabrała ze sobą męża, Rafała Szatana, a także swoje pociechy - Hanię i Henia.

Co ciekawe, para wybrała na to wyjątkowe wydarzenie niemal identyczne stroje! Wszyscy mieli na sobie niebieskie jeansy, a także białe swetry.

Aktorka wykończyła swoją stylizację eleganckimi butami do szpica, a także modnymi kolczykami.

Rodzina jak z obrazka!

Kto jeszcze pojawił się na premierze musicalu "Świat pełen niespodzianek"? Zobaczcie poniżej!

Zobacz też:

Katarzyna Dowbor odrzuca taneczną propozycję

Wróżbita Maciej zabrał głos w sprawie pandemii

Anna Wendzikowska pokazała odważne zdjęcie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Barbara Kurdej-Szatan | Rafał Szatan
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy