Reklama
Reklama

Kulisy "Tańca z Gwiazdami". Ibisz jak pierwszoklasista, Kayah bez spodni, "rozcałowany" Rutkowski [ZDJĘCIA]

"Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" rozkręca się. W poniedziałkowy wieczór po drugim odcinku uczestnicy i jurorzy byli wyraźnie zmęczeni nagraniami, ale przede wszystkim emocjami związanymi z głosowaniem.

"Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Rutkowski, Kayah, Ibisz wychodzą ze studia

Drugi odcinek "Tańca z Gwiazdami" był pełen emocji. Z rywalizacji odpadli kolejni uczestnicy. Tym razem najmniej głosów widzów otrzymał detektyw Krzysztof Rutkowski, który prezentował swoje umiejętności taneczne w parze z Sylwią Madeńską. Po nagraniach został uchwycony przez fotoreporterów, jak żegna się z uczestnikami show. Porażkę próbowała osłodzić żona Maja Rutkowski, która nie szczędziła czułości mężowi.

Reklama

Również Michał Mikołajczak mógł liczyć na swoją partnerkę. Edyta Zając, która wygrała 11 edycję "Tańca z gwizdami" teraz kibicuje ukochanemu i jak sama przyznała, denerwuje się bardziej, niż wtedy, kiedy sama tańczyła w show. Tym razem Zając była najwyraźniej dumna z wybranka, bo dostał wysokie noty i zarówno Malinowski, jak i Pavlović chwalili go za trzymanie ramy w tańcu.

Natalia Janoszek, która gra w bollywoodzkich filmach i cieszy się ogromną popularnością za granicą, dzięki udziałowi w TzG zyskuje też sławę w kraju. Po nagraniach do tanecznego show na aktorkę czekali fani. Janoszek chętnie rozdawała autografy pod studiem.

W drugim odcinku "Tańca z Gwiazdami" gośćmi byli między innymi Kayah Rinke Rooyens, którzy kibicowali Jamali z Ukrainy. Byli małżonkowie świetnie się dogadują. Po programie jednak każde odjechało w swoją stronę. Rinke zrobił to w świetnym stylu - zasiadł za kierownicą zabytkowego Porsche na żółtych tablicach. Czy to cacko nie należy przypadkiem do jego obecnej żony Joanny Przetakiewicz?

Nie mniej od uczestników zmęczeni byli prowadzący program. Krzysztof Ibisz i Izabela Janachowska szybko opuścili studio nagrań. Ibisz, jak przystało na "wiecznie młodniejącego" prezentera, nie zawiódł i tym razem. Na pierwsze dni września i początek roku szkolnego Ibisz wybrał outfit uczniowski - biała koszula i plecak.

Przegapiłeś najnowszy odcinek "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami"? Nic straconego! Oglądaj na PolsatGo już TERAZ!

Zobacz też:

Edyta Zając kibicowała ukochanemu w "Tańcu z gwiazdami". Uśmiech nie schodził jej z twarzy?

Krzysztof Ibisz wspiera Karolinę Pisarek! "Potrzebuje dużo waszych ciepłych myśli i dobrej energii"

Iwona Pavlović bez taryfy ulgowej dla Karoliny Pisarek. "Nie mogłam inaczej jej potraktować"

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy