Reklama
Reklama

Kulesza odnalazła nową miłość? Nie cichną pogłoski na temat romansu! Jest tylko jeden problem...

Agata Kulesza jest jedną z najbardziej cenionych polskich aktorek. I choć zawodowo znajduje się na szczycie od lat, prywatnie ostatnio dostała w kość. Gwiazda rozwiodła się z mężem, z którym tworzyła małżeństwo przez 14 lat. Kobieta przebyła długą drogę, aby dojść do siebie po rozstaniu, ale wygląda na to, że powoli znów odnajduje szczęście. Niektórzy dopatrują się przyczyny tego stanu rzeczy w pewnym znanym aktorze...

Agata Kulesza wzięła rozwód

Jakiś czas temu głośno było na temat rozwodu Agaty Kuleszy z mężem. Aktorka przez 14 lat związana była z operatorem filmowym Marcinem Figurskim, z którym doczekała się córki Marianny. Kulesza poznała swojego męża w 1996 roku, jednak dopiero 10 lat później zdecydowali się na ślub. I choć nic nie zapowiadało kryzysu, w 2020 roku para postanowiła się rozstać. 

Informacje o rozwodzie gwiazdy pojawiały się już w 2019 roku, ale długo w tej sprawie milczała. Dopiero po czasie przyznała, że w jej związku działo się źle. Miało w nim dochodzić nawet do przemocy psychicznej i znęcania się. 

Reklama

Kolejne kłopoty aktorki

Kulesza mocno przeżyła rozstanie, a także traumę, którą wyniosła z relacji z byłym mężem. Uczęszczała na terapię i korzystała z życzliwości oraz pomocy przyjaciół - m.in. Kasi Nosowskiej. Wydawać by się mogło, że skoro para się rozeszła, teraz już będzie tylko lepiej. Były mąż aktorki jednak narobił jej kolejnych problemów. Najpierw zgodził się zostawić jej mieszkanie, które wspólnie z córką zajmowali na Mokotowie. Później jednak się rozmyślił i... wymienił w drzwiach zamki, aby nie mogła się tu dostać. Po czasie Agata postanowiła zawalczyć o apartament i udało jej się go odzyskać.

Teraz wygląda na to, że sytuacja 52-latki się stabilizuje, a ona sama odzyskuje spokój oraz szczęście. Według doniesień "Rewii" za ostatnią prostą może kryć się tajemniczy mężczyzna...

Aktorka powoli odnajduje szczęście?

Jak donosi tygodnik "Rewia", Agata Kulesza miała w ostatnim czasie zbliżyć się do pewnego aktora. Ponoć doskonale dogaduje się ona z Przemysławem Bluszczem. Aktorka zna się z nim wiele lat, a ostatnio wpadli na siebie przy okazji jednej ze sztuk Teatru Ateneum, w której wspólnie grają. Czyżby przyjaźń z kolegą z pracy dodawała jej skrzydeł? Sama zainteresowana w żaden sposób nie komentuje tych doniesień.

Warto dodać, że sprawę nieco komplikuje pewien fakt. Bowiem Bluszcz wciąż formalnie pozostaje w małżeństwie z Anną Wieczur, z którą był związany przez ponad 20 lat. "Rewia" donosi, że choć ich rozstanie jest potwierdzone, nigdy się nie rozwiedli.

Zobacz też:

Córka namówiła Kuleszę na wyjazd z Polski. Ojciec jest zazdrosny!

Agata Kulesza szczerze o relacji z córką: "Jestem jej mamą, nie przyjaciółką"

Agata Kulesza przeżyła prawdziwy koszmar. Jej szczęście nie trwało długo

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agata Kulesza
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy