Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kukulska odgryzie się bratu!

Wygląda na to, że spokojna do tej pory piosenkarka nie wytrzymała dłużej szkalowań ze strony Piotrka (25 l.) i postanowiła mu się odpłacić w specyficzny sposób...

Medialna wojna w rodzinie Kukulskich trwa w najlepsze. Chociaż Natalia (37 l.) nie zabiera głosu w całej sprawie to zarówno brat, jak i dziennikarki z kolorowych magazynów, skutecznie podsycają całą atmosferę.

Reklama

Piotrek nabrał wiatru w żagle po materiale, jaki ukazał się w jednym z pism. Autorka artykułu, która od lat przeprowadza wywiady z gwiazdami i dość mocno przyjaźniła się z rodziną Kukulskich, postanowiła opisać sytuację, jaka panowała w domu, gdy rządziła w nim druga żona pana Jarosława, Monika Borys.

Do tego doszły spektakularne informacje o tym, że po śmierci ojca, posiadłość na Bielanach, odziedziczona przez "Pikeja", została przerobiona na agencję towarzyską.

Natalia obrała prostą taktykę, aby nie zabierać głosu w całej sprawie, głównie z szacunku dla ukochanego taty, którego nazwisko ostatnimi miesiącami jest tak szargane.

Magazyn "Party" donosi jednak, że piosenkarka postanowiła dać upust swoim emocjom w inny sposób. Gwiazda jest w trakcie nagrywania kolejnej płyty i podobno do jednej z kompozycji napisała tekst, w którym dość brutalnie rozprawia się z bratem.

Kto wie, może piosenka okaże się hitem i w ten sposób Natalia wynagrodzi sobie przykrości, jakie od pewnego czasu ją spotykają.

Piotrkowi znów będzie ciężko pogodzić się z faktem, że siostra jest od niego o wiele zdolniejsza, a przede wszystkim bardziej pracowita. 

Dowiedz się więcej na temat: Kukulska Natalia | Piotr 'Pikej' Kukulski | konflikt

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje