Reklama

Reklama

Reklama

"Kuchenne rewolucje": właściciel baru Agata wydał oświadczenie w sprawie śmierci pani Marzenny

Właściciel baru Agata z Gorzowa Wielkopolskiego wydał oświadczenie w sprawie doniesień pojawiających się po śmierci kucharki, pani Marzenny.

Kobieta zmarła przed emisją "Kuchennych rewolucji". W barze Agata przepracowała 40 lat. Była bardzo związana z tym miejscem. Niestety, właściciel nie zachowywał się względem niej, jak i reszty personelu, fair. Z programu widzowie dowiedzieli się m.in., że kobiety pracujące w lokalu od kilku miesięcy nie otrzymywały pensji.

Po emisji odcinka w sieci zaczęła krążyć informacja, że pani Marzenna zmarła po tym, jak rzekomo zwolniono ją z lokalu. Pracę miała stracić również jej córka Agnieszka. W oświadczeniu odniósł się do tego właściciel Agaty, tłumacząc, że są to wyłącznie plotki.

Reklama

"Kuchenne rewolucje": właściciel baru Agata wydał oświadczenie

"Jako zarząd klubu TKKF Stilon Gorzów wspólnie z menedżerem baru Agata Panem Bogusławem Paszkiewiczem stanowczo zaprzeczamy wszelkim nieprawdziwym informacjom pojawiającym się w przestrzeni publicznej oraz internecie, naruszającym dobre imię klubu oraz menadżera baru Agata.

W szczególności zaprzeczamy wszelkim nieprawdziwym informacjom, aby w barze Agata miało dochodzić do mobbingu, molestowania psychicznego lub tortur psychicznych w stosunku do pracowników. Stanowczo zaprzeczamy też nieprawdziwym informacjom, aby Pani Marzenna Koniuszy została przed śmiercią zwolniona z pracy w barze Agata, oraz aby w ten sposób klub lub menedżer przyczynili się do śmierci Pani Marzenny. Nieprawdziwe są także informacje, aby to klub lub menedżer zwolnił z pracy córkę Pani Marzenny".

Zobacz też:

"Kuchenne...": pani Marzenna zmarła w dniu, w którym zwolniono ją z pracy?

Nowa mutacja wirusa rozprzestrzenia się po Europie

Jakie właściwości ma kurkuma?

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »