Reklama
Reklama

"Kuchenne rewolucje" i Magda Gessler: Pani Marzenna zmarła w dniu, w którym zwolniono ją z pracy?

Marzenna Koniuszy, bohaterka ostatniego odcinka "Kuchennych rewolucji", zmarła 20 września. W sieci pojawiły się informacje, że stało się to po tym, jak rzekomo została zwolniona z baru Agata w Gorzowie Wielkopolskim. I to zaledwie rok przed przejściem na emeryturę. Internauci nie szczędzą krytyki prezesowi i menedżerowi lokalu.

"Kuchenne rewolucje" w Gorzowie

Bar Agata funkcjonuje w Gorzowie Wielkopolskim od połowy lat 60. Po słynne pierogi i kotlety jajeczne ustawiały się tam swego czasu kolejki. Pani Marzenna, szefowa kuchni, przepracowała w tym miejscu ponad 40 lat. Na początku lat 90. właścicielem lokalu został klub sportowy kobiecej piłki nożnej Stilon. Bar zaczął świecić pustkami, pojawiły się problemy finansowe.
Prezes klubu doszedł do wniosku, że sytuację może uratować menedżer i zatrudnił pana Bogdana.

Z "Kuchennych rewolucji" mogliśmy dowiedzieć się, że mężczyzna zajmuje się dozorem kucharek zarabiających najniższą krajową, czyli około 2 tys. złotych na rękę. Panie pożaliły się Magdzie Gessler, że właściciel nie wypłaca im pensji i zalega nawet za trzy, cztery miesiące.

Reklama

Bar Agata w Gorzowie Wielkopolskim po "Kuchennych rewolucjach"

Wizyta Magdy Gessler zakończyła się sukcesem. Gdy restauratorka wróciła po czterech tygodniach, chwaliła potrawy przygotowane przez panią Marzenę i jej córkę Agnieszkę. Okazało się jednak, że panowie nie wyciągnęli lekcji ze spotkania z gwiazdą i wciąż nie wypłacają personelowi pieniędzy.

Po programie dostało się prezesowi i menedżerowi od internautów. W opiniach na stronie baru Agata wielu wyraziło swoje oburzenie postawą właściciela, nazywając go "cwaniakiem i januszexem". Pojawiła się również informacja, że pani Marzenna zmarła po tym, jak rzekomo zwolniono ją z lokalu. Pracę miała stracić rzekomo również jej córka Agnieszka. Wszystkim tym informacjom zaprzeczył właściciel.

Opinie internautów na temat pana prezesa i menedżera są bardzo krytyczne po programie "Kuchenne rewolucje". Wielu zapewnia, że nie odwiedzi już baru Agata:

Takich komentarzy jest cała masa...

Zobacz też:

Afera w "Kuchennych rewolucjach": Masz ją zwolnić!

Polacy kupują mniej. Powodem rosnące ceny

Kardashian ma nowego chłopaka

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler | "Kuchenne rewolucje"
Reklama
Reklama
Reklama