Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Kuba Wojewódzki oświadczył się Renacie?!

Kuba Wojewódzki ma 54 lata i ani żony, ani dzieci. Jednak od dłuższego jest w związku z modelką Renatą Kaczoruk (30 l.) i możliwie, że dziennikarz w końcu poczuł potrzebę ustatkowania się.

Samozwańczy król TVN-u nigdy nie uchodził za statecznego mężczyznę. Przed Renulką w życiu Kuby było wiele kobiet, które gościły u jego boku raz dłużej, a raz krócej. Modelka jednak widocznie należy do grona szczęśliwych wybranek, które zagrzały to miejsce na dłużej, a nie wiadomo, czy Renata nie okaże się tą jedyną!

Reklama

Gościem ostatniego odcinka show Kuby Wojewódzkiego był Wojciech Szczęsny (27 l.). Bramkarz z wielkich zachwytem opowiadał o swoim wspaniałym małżeństwie z Mariną (28 l.), o ich miłości i wspólnych chwilach.

Nieoczekiwanie Kuba przyznał, że zależy mu na małżeństwie z Renulką. Okazało się, że Wojewódzki nieco się krępuje zapytać modelkę o rękę. Poprosił więc Szczęsnego, żeby następnego dnia zadzwonił do Kaczoruk i w jego imieniu zapytał, czy wyjdzie za niego za mąż.

Szczęsny zgodził się i zaproponował, żeby zrobić to teraz, na wizji.

"Renulka, chciałem cię w imieniu Kuby zapytać, czy wyjdziesz za niego?". 

Kuba klęknął. Wszystko wyglądało poważnie. Jednak po zakończeniu wypowiedzi Szczęsnego, Wojewódzki oznajmił, że... czas na reklamy i czar prysnął. 

Ciekawe jak to wszystko odebrała sama zainteresowana, która oglądała całą scenę albo zza kulis, albo już na szklanym ekranie.

Jeżeli był to kolejny żart dziennikarza, to jego dziewczyna może mieć już tego powoli dość. Może najwyższy czas spoważnieć i poprosić Renatę o rękę, tym razem bez dowcipów. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 


Dowiedz się więcej na temat: Kuba Wojewódzki | Renata Kaczoruk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje