Reklama
Reklama

Kuba Wojewódzki ogłosił szokujące wieści publicznie. Oświadczyny na święta staną się faktem?

Kuba Wojewódzki (59 l.) tak jak wielu innych mężczyzn stwierdził, że święta Bożego Narodzenia są dobrą okazją do wprowadzenia ważnych zmian w swoim życiu. „Król TVN” nie tylko zaplanował, że spędzi je z ukochaną, ale też obiecał jej wielki prezent – tak duży jak choinka! Jego hojne zamiary zamieniły się jednak w coś zupełnie niespodziewanego. To, co podaruje ukochanej zmieści się nawet w kieszeni! Rozczaruje Markowską w święta?

Anna Markowska i Kuba Wojewódzki: historia związku

Na temat związku "króla TVN-u" i jego młodszej partnerki początkowo krążyły zaledwie plotki, ale sprawę szybko potwierdziła sama zainteresowana. Anna Markowska zaczęła mówić otwarcie o związku z Kubą Wojewódzkim na jednym z eventów branżowych. Ze szczegółami opowiedziała nam wówczas, jak poznała swojego partnera.

Reklama

"W skrócie mówiąc, Kuba odezwał się do mnie, kiedy mieliśmy mieć wspólną współpracę. Ale tak się wstydziłam i przestraszyłam wielkiego świata, że nie odpisałam mu przez kolejne pół roku. No i później tak jakoś szczęśliwie się spotkaliśmy i zaczęliśmy fajnie czuć się w swoim towarzystwie, a później weszliśmy w związek" - powiedziała Anna Markowska w rozmowie z naszym reporterem.

Kuba Wojewódzki planuje wielki prezent dla Markowskiej na święta?

Ukochana 59-latka nie potrafiła początkowo stwierdzić, czy ich relacja przerodzi się w coś na tyle poważnego. A tym bardziej, czy zdecydują się stanąć na ślubnym kobiercu. Czyżby miało się okazać, że Kuba już zadecydował, co z nią zrobić?

Prezenter właśnie pochwalił się w sieci zdjęciem, na którym można zobaczyć niewielką bordową torebkę prezentową. Po bliższych oględzinach dostrzec można logo jednej z najbardziej ekskluzywnych marek biżuteryjnych na świecie. Najtańszy pierścionek zaręczynowy tej firmy kosztuje aż 16 tys. złotych. Najczęściej klienci korzystają jednak z błyskotek wykonywanych na specjalne zamówienie - wówczas mogą zapłacić nawet setki tysięcy złotych.

Jak widać Wojewódzki nie rzuca słów na wiatr i spełnił swoją obietnicę w typowym dla siebie nieco prześmiewczym stylu. Myślicie, że Wojewódzki faktycznie padnie na kolana przed Markowską? Fani już składają mu gratulacje, nie mogąc uwierzyć w to, co się dzieje.

Kuba Wojewódzki zaczął rok z Ludwiką Cichecką

Początek roku był dla Kuby Wojewódzkiego przełomowy. Media obiegła bowiem wieść o tym, że znany dziennikarz spodziewa się dziecka z młodą modelką Ludwiką Cichecką. Sam zainteresowany wspomniał o tym, że będzie tatą na kanapie w "Dzień Dobry TVN". Jak to bywa w internecie, plotki w końcu ucichły, a temat uleciał w niepamięć. Związek "króla TVN" z Cichecką zakończył się po cichu, a amant przygruchał sobie kolejną piękną damę.

Tym razem jego serce skradła Anna Markowska, finalistka 7. edycji "Top Model". Kobieta od pewnego czasu próbowała wkupić się w łaski jakiegoś znanego dżentelmena. Próbowała nawet okręcić sobie wokół palca Pawła Deląga, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło. Później napatoczył się Wojewódzki i tym sposobem rozpoczął się kolejny medialny związek kontrowersyjnego prezentera z urodziwą kobietą.

Para chętnie wrzuca wspólne zdjęcia do sieci, wciąż rozsiewając rozmaite plotki na swój temat. Jakiś czas temu Kuba zrobił Markowskiej zdjęcie pod znakiem z nazwą jednej z ulic. "Wojewódzka" - można przeczytać na znaku drogowym. Fani szybko podchwycili aluzję i dociekali, czy gwiazdor jest już po szybkim ślubie, ale żadne z zakochanych nie potwierdziło tych doniesień.

Czyżby twarz TVN znowu wyprowadzała wszystkich na manowce? Czas pokaże!

Zobacz też:

Kuba Wojewódzki pokazał swoje "granatniki". Nie wszystkim jest do śmiechu

Renata Kaczoruk żegna się z Polską. Dokąd wyprowadza się była dziewczyna Wojewódzkiego?

Kaczoruk poznała nową dziewczynę Wojewódzkiego. Zaskakujące, co o niej myśli!

Kuba Wojewódzki i Anna Markowska już po ślubie? Znów się przekomarzają

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kuba Wojewódzki | Anna Markowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy