Reklama
Reklama

Kuba Karaś chwali się nową dziewczyną. Jessica Mercedes poszła w odstawkę

Jessica Mercedes (29 l.) i Kuba Karaś (26 l.) jakiś czas temu zakończyli swój burzliwy związek. Blogerka modowa poinformowała swoich fanów, że to definitywny koniec. Chociaż Kuba nie wypowiadał się na ten temat publicznie, to z jego ostatnich zdjęć w mediach społecznościowych wynika, że również zalicza tę relację do przeszłości. Parę godzin temu pokazał bowiem nową dziewczynę.

Kuba Karaś to jeden z bardziej znanych artystów młodego pokolenia. Na swoim koncie ma współpracę z Piotrem Roguckim, Reni Jusis oraz Marceliną Stoszek. 26-letni muzyk występował również w duecie "The Dumplings" obecnie można oglądać go na scenie w zespole "Karaś/Rogucki".

Przez kilka lat Kuba Karaś związany był z popularną influencerką Jessicą Mercedes. Niestety ich związek nie należał do tych spokojnych i para kilka razy się rozstawała, jednak zawsze do siebie wracała. Teraz chyba zakończyli swoją relację na dobre.

Reklama

Kuba Karaś chwali się nową dziewczyną

Kuba Karaś jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Artysta bardzo chętnie chwali się tam swoimi nowym projektami, a także życiem prywatnym. Niedawno 26-latek był w Trójmieście, jak się okazuje, nie była to samotna wycieczka.

Na jednej z fotografii zaprezentował nową dziewczynę. Kobieta w godzinach wieczornych siedzi na muzyku okrakiem, a Kuba obejmuje ją w talii. Czy to początek wielkiej miłości? Trzymamy kciuki.

"Kocham Trójmiasto! Dzięki za super fun @ulicaelektrykow. Super spotkania! Do zobaczenia w kolejnej przygodzie" - napisał w opisie fotografii Karaś.

Kuba Karaś - życie prywatne i kariera

Kuba Karaś urodził się 2 lutego 1996 roku w Zabrzu. Jest absolwentem III Liceum Ogólnokształcącego w Zabrzu.

Nie ma wykształcenia muzycznego, jest samoukiem. W trakcie nauki w liceum poznał w szkole Justynę Święs. W 2011 roku muzycy zaangażowali się we współpracę, tworząc zespół "The Dumplings". W zespole Karaś odpowiada za grę na gitarze, perkusji, pianinie oraz syntezatorze.

Karaś ponadto produkował piosenki dla Reni Jusis oraz komponował utwory Marceliny. Po zawieszeniu działalności przez zespoły "The Dumplings" i "Coma" w 2020 roku rozpoczął współpracę z Piotrem Roguckim, tworząc duet "Karaś/Rogucki".

Karaś prowadzi audycję "Oceanarium" w Czwórce.

Zobacz także:

Julia Wieniawa pozdrawia z łóżka ze śpiącym Rozbickim. Tak daje odpór plotkom

Jessica Mercedes i Kuba Karaś znów są razem. Potrzebna była pomoc specjalisty


To koniec związku Jessiki Mercedes?! "Inicjatorem zakończenia relacji był Kuba"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kuba Karaś | Jessica Mercedes
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy